Нарощування вій

Сьогодні найпопулярнішими послугами, які надають салони краси, є послуги, які стосуються не стільки догляду за обличчям, скільки перетворенню зовнішнього вигляду обличчя

eyelashesbigУ числі найбільш затребуваних процедур у жінок — перманентний макіяж очей, брів і губ, а також послуга з нарощування вій.

Особлива популярність нарощування вій обумовлена миттєвим перетворенням погляду на тривалий час, а також доступність матеріалів і засобів по нарощуванню вій. Досить придбати набір в магазині і витратити трохи часу, і виразний погляд вам забезпечений. Але все ж краще не економити гроші, намагаючись самостійно провести процедуру по нарощуванню вій, а звернутися в салон, в якому працюють досвідчені майстри.

Суть процедури полягає в тому, що спеціальним клеєм, який буває прозорого і чорного кольорів, на власні вії приклеюються або пучки вій, або окремі вії. Матеріали, з яких виготовляють вії, бувають натуральними і штучними. Від матеріалу залежить ціна процедури і кінцевий результат. Більш природний вигляд мають вії, виготовлені з натуральних матеріалів, які приклеюються по одній, а не пучками, якщо вони приклеюються не на кожну вію, а через одну.

Варто мати на увазі: чим довші нарощувані вії, тим менше часу вони протримаються на ваших віях. Крім того, довжина додає вагу віям. Тому потрібно бути готовою до незвичних відчуттів від носіння штучних вій. Варто почати з нарощування вій мінімальної довжини, яка становить 7 мм. Після вже можна переходити до найдовших вій — 12 мм. Хоча, звичайно, цей варіант не для повсякденного носіння.

Важливо звернути увагу на те, якщо ви носите контактні лінзи, варто задуматися про доцільність нарощування вій, тому що щоденне використання розчинів для лінз, крапель для очей, а також часте зняття і одягання лінз значно скоротять термін носіння штучних вій.