Нарощування вій: особливості

Очі — це дзеркало душі. Жіночий погляд здатний причарувати чоловіка. У більшості випадків об’єм вій робить погляд більш шикарним і красивим. На жаль, не кожна красуня може похвалитися довгими і пишними віями від природи. Краси і візуального об’єму можна досягти за допомогою косметичних засобів, однак такі підфарбовування займають багато часу, а ефект недовготривалий.

49_77Останнім часом все більшої популярності набуває процедура нарощування вій. Специфіка нарощування дозволяє мати довгі і пишні вії на тривалий проміжок часу. При цьому вам не знадобиться щоденний догляд і підфарбовування вій, так як вони і без того будуть неповторними. Нарощування вій процедура дуже делікатна і вимагає спеціальних знань і умінь.

Тільки професійний майстер здатний зробити ідеально довгі і пишні вії. Сьогодні наростити вії можна практично в будь-якому салоні краси, проте перевагу варто віддавати справжнім професіоналам. Існує кілька варіантів нарощування, і розрізняються вони за способом приклеювання штучних вій. Вії можна наростити поштучно, тобто до кожної вії приклеюється окрема ворсинка. Або ж пучками. Якщо розглядати з точки зору якості, то перевагу бажано віддати поштучному нарощуванню, так як вони будуть після процедури більш природними і натурально виглядати.

Звичайно за часом така процедура буде досить тривалою, близько двох годин, і ефект триватиме до декількох місяців. Якщо використовувати пучкове нарощування, то до ваших рідних вій приклеюють невеликі пучки ворсинок, які створюють великий об’єм. Головною перевагою такого методу є швидке нарощування. Якщо майстер професіонал, то процедуру можна провести від півгодини до години. Правильно нарощені вії дозволять вам не витрачати час на підфарбовування або спеціальний догляд за ними. Ви прокидаєтеся вранці, а вій вже мають чудовий об’єм і можуть спокусити будь-якого чоловіка.