Народження другої дитини в сім’ї

Народження другої дитини — це складне рішення. Особливо для молодої сім’ї. Але є і деякі аргументи на користь такого збільшення сімейства.

781Ось деякі з них:

 

  • Діти простіше адаптуються до життя в колективі, якщо у них є брати або сестри. Вони мають можливість будувати відносини не тільки з дорослими, в особі своїх батьків, але й з іншими дітьми, і це значно полегшує їх спілкування, коли вони йдуть в дитячий садок, а потім в школу.
  • Батькам, які виховують дитину, необхідно використовувати весь свій вільний час, щоб займатися з нею, гратися, навчати і розважати. Це природно, тому що дитина потребує уваги, і вона має спілкуватися з кимось. Якщо в сім’ї двоє дітей, вони більш часто граються один з одним. Батьки мають більше можливостей у вільний від роботи час для вирішення своїх справ.
  • У сім’ї з кількома дітьми знижується ймовірність утворення таких негативних якостей, як лінь, марнославство і егоїзм. З раннього віку діти розуміють, що їхні інтереси і бажання важливі для батьків, але вони не повинні шкодити інтересам інших членів сім’ї. Діти звикають рахуватися з почуттями і думками інших.
  • Фінансових витрат на другу дитину набагато менше. Досвідчені батьки більш раціонально підходять до покупки одягу і речей для дитини. Деякі іграшки дістануться малюкові від старшої дитини.