Народні методи лікування простатиту

Простатит є досить поширеною хворобою серед чоловіків різних вікових категорій. Нездоровий спосіб життя, малорухливість, стреси — все це може послужити причиною виникнення даного захворювання. Симптоми простатиту зазвичай це неприємні і болючі відчуття, погіршення ерекції. Звичайно, як і будь-яка серйозна хвороба, простатит потребує негайного лікування. Варіантів може бути дуже багато. Найпоширеніші з них — це прийом медикаментів, проведення масажів і лікування народними засобами. Народні методи хороші тим, що коштів на них піде набагато менше, ніж на покупку дорогих антибіотиків. Саме народні способи лікування простатиту ми і розглянемо далі.

 

 

Найперше, на що варто звернути увагу — це раціон споживаної їжі. Намагайтеся протягом усього лікування дотримуватися спеціальної дієти, яка полягає в скороченні споживаних калорій. Потрібно вживати насінням гарбуза. Для цього вам знадобиться трохи гарбузово насіння. Його необхідно спочатку подрібнити, а далі змішати з медом у пропорції 1: 1 і злегка підігріти. Після цього необхідно поставити масу в холодильник на кілька годин. З отриманої суміші потрібно виготовити таблетки, приймати які лікарі радять щоранку за 30 хвилин до їди.

semena-tykvy-300x264.jpg.pagespeed.ce.C25FVwkA4r

 

 

Лікування травами є найдавнішим, але не менш ефективним засобом проти запалення передміхурової залози. Цілющі функції чистотілу (розбавляється зі спиртом в рівних частинах), радіоли рожевої (відвар, який настоюється на водяній бані), гвоздики і навіть кропу іноді творять дивовижні речі.

 

 

Однак зазначимо, що перш, ніж почати будь-яке лікування обов’язково варто проконсультуватися з лікарем, так як є велика ймовірність того, що у вас може виявитися гострий або застійний простатит. У цих випадках потрібна негайна госпіталізація і більш серйозне лікування медичними препаратами.