Народився малюк: як все встигнути?

Тиждень або близько того ви пролежали в пологовому будинку, і це були самі блаженні години і дні. Ви були тільки зі своїм новонародженим малюком, і крім догляду за ним і за собою, вам робити нічого не потрібно. Звичайно, ви сумували за чоловіком, але побутові проблеми і домашні справи вас не те щоб не хвилювали, але були десь дуже далеко.

f290aa6de3ffb2f8b39c3a18c35cd309Але ось настав «день Х», і коханий чоловік з квітами забрав вас з пологового будинку. А в квартирі … Прибирання, готування, догляд за дитиною та ще купа всього. А крім цього, і чоловікові треба увагу приділяти, і про себе, кохану, не забути.

І як все це встигнути? Головне, не піддаватися паніці. Добре, якщо у вас є трохи «пофігізму», і ви щось можете залишити «на потім». Якщо ж ви перфекціоністка, вам буде важче, але тоді перша наша порада — навчіться не звалювати на себе всі обов’язки разом.

Домашні обов’язки розділіть з чоловіком. Чоловікові цілком під силу випрати одяг, помити посуд, приготувати самому сніданок.

Встановіть вдома режим сну і прийому їжі. Тобто, всі повинні лягати спати одночасно, і їсти спільно. Так ви заощадите собі час, який раніше витрачали на постійні кухонні турботи: приготування перекусів, накриття та прибирання столу, прибирання кухні, миття посуду і т. д. І не хапайтеся за всі справи одночасно, все одно швидше не вийде, а вийде тільки повний розгром.

А ще, як кажуть деякі молоді матусі, для того, щоб все встигати потрібно просто вийти на роботу.