Нанесення штукатурки на стіни

Коли мова заходить про штукатурну обробку стін, більшість людей замислюються, як же зробити їх більш красивими і оригінальними. І це вірно. Фактурна і рельєфна поверхня стін завжди виглядає цікавіше, ніж просто гладка.

Домогтися цікавих ефектів на оштукатурених стінах можна по-різному. Традиційно для цієї мети використовується нанесення на стіни спеціальною декоративної штукатурки. Завдяки в наявності в її складі особливих компонентів, за допомогою неї нескладно домогтися необхідних фактур і малюнків на стінах. А якщо використовувати ще і різні методи нанесення штукатурки, то можна втілити в життя абсолютно будь-яку задумку і фантазію.

Спосіб No1: Машинне оштукатурювання

Це найпростіший спосіб створення рельєфній поверхні на стінах. Завдяки використанню спеціального обладнання (розчинонасоса) декоративна штукатурка просто розбризкується на стіни, а потім вирівнюється вручну.

Головна перевага цього методу: відсутність трудовитрат. Практично всю роботу за вас зробить машина. Другий плюс — швидкість. При машинному оштукатурюванні стін ви можете реально за 1-2 дня обробити штукатуркою цілий будинок!

Однак цей метод не підійде, якщо вам потрібні точні або незвичайні фактури. Адже очевидно, що машина не буде робити малюнки за вас. Другий мінус — дорожнеча. Не кажучи вже про покупку, оренда розчинонасоса буде коштувати пристойних грошей. Тому цей метод підійде, якщо вам потрібно обробити штукатуркою великі площі, зі звичайним рельєфом і в стислі терміни.

До речі якщо вас цікавить машинна штукатурка, то її можна замовити по посиланню https://vscomfort.com.ua/.

Спосіб No2: Декорування стін валиком

Це популярний і недорогий спосіб зробити декоративну обробку стін штукатуркою. В цьому випадку будівельники використовують обтягнутий металевою сіткою малярський валик. Принцип тут полягає в прокочуванні валиком з сіткою шару нанесеної штукатурки.

Звичайно ж, варіантів оформлення в цьому випадку безліч, від поєднання відразу декількох валиків, що мають різні сітки, до комбінацій напрямків їх руху. Така декоративна обробка стін обмежується лише вашою фантазією.