Найважливіші правила формування композиції букета квітів

Останнім часом люди стали набагато частіше дарувати квіти один одному з найрізноманітніших приводів і навіть без них. При цьому далеко не всі знають головні правила складання композиції букета, але ж це дуже важливо, коли хочеться, щоб букет підкреслював ті чи інші переваги людини, передавав певні почуття або емоції. Дуже важливо враховувати стать людини, якій буде подаватись подібний подарунок.

buket (1)Для жінок краще вибирати букети більш округлої форми. В цей час чоловікам більше підійдуть букети витягнутої форми. Композиція і розмір букета можуть бути різними, що повністю залежить від приводу. Кількість відтінків в букеті теж має значення. В ідеалі в одному букеті не повинно бути більше трьох відтінків кольорів. Наприклад, якщо хочете подарувати букет на основі бузку, в нього можна додати тюльпани жовтого або червоного кольору. Таким чином можна створити дуже ніжний і романтичний весняний букет.

Щоб композиція здавалася завершеної, можна додати в неї кілька гілочок бузкового або білого гіацинта. Букет дійсно вийде ніжним і зворушливим, якщо обернути його рожевою сіточкою. Важливо також відповідально підходити до вибору самих квітів. Деякі квіти просто не поєднуються, хоча окремо виглядають чудово. Всі квіти в одному букеті повинні бути «лояльними» один до одного, тоді вся композиція буде виглядати цілісною. До формування букета потрібно підходити відразу після покупки або зрізу квітів. Відразу потрібно зробити на стеблах косі зрізи і на пару годин поставити квіти в воду. Тільки після цього можна приступати до формування композиції букета.