Найстильніші джинси в 2018 році

Джинси вже давно завоювали величезну популярність, як серед чоловіків, так і серед жінок. Це зовсім не дивно, адже джинси річ універсальна і приваблива. Сьогодні пара хороших джинсових штанів повинна бути в гардеробі кожної модниці без винятку. Звичайно, з часом вони перетворювалися і з’являлися все нові і нові моделі. Наприклад зараз дуже популярні скінні і бойфренди. Але давайте і ми не будемо відставати від моди, і розберемося, які джинси будуть популярні в 2018 році.

dzhinsy-2017-3-3Джинси скінні славляться своєю універсальністю. З ними можна носити практично що завгодно. Вони допоможуть вам створити бажаний образ і будуть виглядати неймовірно гармонійно. Наприклад така комбінація як джинси скінні плюс подовжений блейзер, це завжди вдале рішення. У такому вигляді можна піти на роботу, а можна і на прогулянку. Також скінні добре поєднуються з різного роду сорочками, топами, однотонними футболками, кардиганами. Якщо говорити про взуття, то тут також багато варіантів. Носити можна все, починаючи від кросівок, закінчуючи босоніжками на високих підборах. Якщо ви хочете придбати скінні, то краще за все вибирайте монотонні моделі, без будь-яких малюнків або візерунків.

Джинси бойфренди стали дуже популярними останнім часом. На відміну від скінні, вони більш прямі і вільні, звужуються ближче до низу. Найчастіше можна зустріти моделі синього або темно-синього кольору, з невеликими потертостями і розрізами. З їх допомогою можна створити більш розкутим і сексуальний образ. Звичайно, з одного боку він буде здаватися злегка недбалим, але в цілому, це дуже молодіжні джинси, зараз так модно.

Карго — це більш вільні джинси, до речі вони можуть без проблем приховати всі недоліки ваших ніжок. Також варто відзначити їх неймовірну зручність і практичність. Звичайно, спочатку випускалися тільки «захисні» кольори, але зараз дизайнери непогано над ними попрацювали, і джинси карго можна зустріти в будь-якому забарвленні. Якщо говорити про те, які образи можна створити з їхньою допомогою, то найчастіше вони виходять трохи брутальні і зухвалі.