Найпоширеніші помилки при догляді за волоссям

Які найпоширеніші помилки ми робимо при догляді за волоссям? Остерігайтеся і уникайте їх, як чуми. Ці проблеми повертаються як бумеранг, тому читайте уважно.

 

 

05452d9d60579fc9cc2c226086613e32Ми забуваємо відвідувати парукаря

 

Дуже часто ми відмовляємося від візитів в перукарню, особливо, коли у нас довге волосся, стверджуючи, що волосся і кінці здорові. Це помилка. Ви повинні регулярно відвідувати перукаря і підрізати кінчики. Таким чином, вони не будуть розшаровуватися.

 

Ми не знаємо, що купляємо

 

 

Зверніть увагу на етикетки шампунів. Уникайте миючих засобів з важкими силіконами. Намагайтеся уникати шампуню 2в1, якщо ви не хочете отримати суху шкіру голови або лупу. Вибирайте шампунь, який ідеально підходить для вашого волосся. Для кучерявого волосся слід використовувати шампунь для кучерявого волосся, після фарбування — для фарбованого волосся і так далі. Це дуже важливо для підтримки здоров’я волосся і шкіри голови, так як не всі шампуні однакові.

 

Ми занадто часто миємо голову

 

 

Мити голову кожен день чи ні? Все залежить від того, який догляд потрібен волоссю. Якщо мити голову кожен день, волосся може бути позбавлене жиру, який є природним захисним покриттям. Мити голову кожен день чи ні? Слід розглядати це в індивідуальному порядку. Якщо шкіра голови реагує позитивно, то продовжуйте. Важливо не мити голову в гарячій воді, так як в кінцевому підсумку волосся втрачає блиск і слабшає.

 

Ми не використовуємо кондиціонер або робимо це неправильно

 

 

Якщо наносити кондиціонер на коріння волосся, то ефект виявиться нульовим. Це поширена помилка, коли ми наносимо кондиціонер для волосся на шкіру голови. Важливо також не змивати кондиціонер через три хвилини, так як це неефективно. Потримайте бальзам на волоссі близько десяти хвилин.

 

Ми неправильно сушимо волосся

 

 

Ви повинні сушити волосся прохолодним припливним повітрям, щоб не зруйнувати його структуру. Гаряче повітря може також стимулювати сальні залози і викликати надмірну жирність волосся. Перш ніж приступати до фену, не тріть волосся рушником, бо воно легко ламається. Просто злегка вичавіть з нього воду, а потім висушіть. Чи можна використовувати випрямлячі? Так, але тільки із застосуванням спеціальних захисних засобів.

 

Ми не турбуємося про гребінець чи щітк удля волосся

 

 

Зверніть увагу на гребінець. Дуже добре, якщо він має дерев’яні зубці. Потрібно використовувати спеціальні круглі щітки або маленькі аналоги для розчісування. Для довгого і густого волосся ідеальною буде плоска щітка. Для розчісування мокрого волосся — гребінь з широко розставленими зубцями. Однак мокре волосся дуже чутливе до пошкоджень, тому його не варто розчісувати.