Найпопулярніші виробники доїльних апаратів в Україні

Потреби населення у обладнанні для молочних господарств в Україні перекривають в основному вітчизняні компанії. Виробники випускають сепаратори, маслобійки, доїльні установки і апарати. Популярність українського обладнання пояснюють доступними цінами, але не лише це є визначальним фактором. Так, вітчизнянні доїльні апарати краще за імпортні пристосовані до наших умов. Крім того, вони мають продуктивність на рівні з зарубіжними конкурентами.

Корова

Ми поспілкувались з представником інтернет-магазину Cropper, щоб зібрати інформацію про виробників доїльних апаратів, чия продукція користується найбільшим попитом. Топ виглядає наступним чином:

  1. DaMilk;
  2. Бурьонка;
  3. Велес;
  4. Доюшка;
  5. Імпульс.

На перевагах і недоліках трійки лідерів ми зупинилися докладніше.

DaMilk

Компанія ДаМілк відома серіями доїлок АІД (1,2 і 3) та УІД-10, які купують не тільки в Україні, а й у Білорусі, Росії, Молдові. Серед переваг клієнти виділяють широкий вибір і сервіс. Обладнання комплектують запчастинами з різних матеріалів, завдяки чому є установки різної вартості. Як наслідок, є обладнання для невеликих сільських господарств і ферм з поголів’ям більше 30 тварин.

Доїльний апарат DaMilk АІД-1

Окремої уваги заслуговує сервісне обслуговування у майстерні. Тут можуть відремонтувати доїльні апарати від ДаМілк та інших виробників.

Бурьонка

Головним конкурентом ДаМілк є Буренка. Ця компанія спеціалізується на доїльних апаратах для кіз, які виходять у серії Білка. Також популярною є модель Бурьонка МОТО, яка обладнана двигуном внутрішнього згоряння.

Доїльний апарат Бурьонка

Її часто купують для доїння на вигонах, де немає можливості під’єднатись до електромережі.

Недолік Бурьонки — час безперервної роботи складає до 40 хвилин.

Велес

Насправді, продукцію Велес купують значно рідше, ніж у перших двох виробників. Компанію виготовляє одноіменні доїльні апарати на основі 3 установок. Вони відрізняються типом насосу (масляний чи сухий), продуктивністю і призначенням (для корів, для кіз). Апарати призначені для використання в присадибних господарствах, а для ферм мають недостатню потужність.

Доїльний апарат Велес-7

В інтернет-магазині Cropper можна купити більше 100 моделей доїльних апаратів. На сайті також є корморізки, сепаратори, інкубатори, автоклави, інше обладнання для сільського господарства. Доставка здійснюється Новою Поштою та службою ІнТайм.