Найпопулярніші тлумачення снів. Частина 2

Сни в яких яскраво проявляються наші почуття: здивування, розчарування, прикрість, огида і т. д. При цьому дані почуття практично без змін можуть перейти з сну в реальність. Неважливо, що саме вам снилося, важливо, що ви відчували при цьому. Наприклад, ви відчуваєте у сні розчарування і, швидше за все, таке ж почуття вас незабаром спіткає і наяву. Такий сон може вважатися віщим і потрібно бути готовим до виконання його передбачень.

tolkovatelТрапляються й так звані «сни навпаки». Для них характерна повна протилежність того, що згодом станеться у вашому житті. Скажімо, бурхлива радість уві сні може обернутися серйозною прикрістю в реальності. І, навпаки, глибока печаль, навіть сльози, можуть провіщати велику радість. Причому приводи можуть бути самими різними.

Часто наші сни стають як би продовженням наших бажань. І якщо нам сниться уві сні, що наші бажання виконуються, це зовсім не означає, що так і буде насправді. Як правило, навпаки, бажання виявляються нездійсненним. Такі сни служать застереженням від необдуманих кроків, щоб людина необережними діями не наробила невиправних помилок.

Сни про отримання будь-яких звісток також трапляються часто. Як правило, провісники їх проявляються у сні алегорично у вигляді якихось дій, пов’язаних з рухом. Це може бути ураган, подих вітру, хмари, які рухаються, людина, що наближається і т. п. Такі рухи можуть супроводжуватися звуком і чим голосніший звук та масштабніший рух, тим більш серйозні та важливі вісті вас чекають у майбутньому. Чим вища швидкість руху, тим швидше ви отримаєте очікувані новини.

Взагалі для будь-якого сну символічність має велике значення. А тлумачення того або іншого символу можна подивитися в соннику.