Найпопулярніші тлумачення снів. Частина 1

Кожному з нас час від часу сняться дивні сни, які викликають найрізноманітніші почуття. Для того, щоб вирішити сумніви ми звертаємося до сонників. На сьогоднішній день відомо кілька десятків різних сонників, в основу яких покладено різні системи тлумачення снів. Найбільш відомими з них є наступні: сонник Фрейда, який базується на положенні про те, що кожен сон є віддзеркаленням прихованих сексуальних бажань; в основу сонника Ванги – відомої болгарської ясновидиці – покладена прихована символіка кожного елемента сновидіння.

1388576333_snovideniyaМабуть, найбільш загадковим сонником є сонник Нострадамуса, який застосував абсолютно особливу методику тлумачення снів. Найбільш докладне тлумачення снів можна почерпнути з сонника Лоффа. А відомий медіум Хассе склав свій унікальний сонник, спираючись на найдавніші знання про сновидіння. Існують й інші популярні сонники. Однак коло найбільш важливих проблем, які хвилюють людство впродовж всієї його історії, залишається практично незмінним. Тому всі сни можуть бути об’єднані в кілька груп.

Повсякденні сни, тобто сни про події, що відбуваються кожен день, як правило, погано запам’ятовуються, залишають неясне враження, відчуття якоїсь метушні, різноманіття справ, суть яких не проявляється чітко. Такі сни не несуть ніякої особливої інформаційної цінності, вони просто відображають вашу поточну активність або пасивність, характер занять і переживань.

Повторювані сни заслуговують уваги в тому сенсі, що вони вказують на те, що вас надмірно захоплює якась ідея, мрія, бажання, яке поки не може реалізуватися. І поки ви не досягнете свого чи проблема не втратить свою актуальність, сни можуть повторюватися із завидною періодичністю. Дана ситуація вимагає уваги і, можливо, звернення до психолога або психотерапевта.