Найпопулярніші різновиди тканин

Кілька тисяч років тому в житті людини все було дуже просто в аспекті гардероба. Досить було мати лише кілька шкур, і вистачало їх на все життя, ну а біблійні перші люди і зовсім мали лише кілька листочків. Але людина не прагне шукати прості шляхи, а постійно винаходить щось нове навіть в тому випадку, якщо, здавалося б, нагальної потреби немає. Так, одяг з естетичної тканини для багатьох став дуже важливим аспектом. Сьогодні в гардеробі сучасної людини можна знайти вироби з найбільш різноманітних тканин. В рамках однієї шафи часто можна зустріти і 15 різних тканин, і навіть більше.

vidy_tkanejОднак всі їх можна розділити на дві великі групи:

— натуральні;

— хімічні.

Друга група поділяється на дві категорії:

— штучні;

— синтетичні.

Натуральні тканини виробляються з різноманітних рослин, тварин, а хімічні тканини дозволяють виготовляти досягнення сучасної науки. Як правило, спеціалізований магазин тканин зможе запропонувати своїм клієнтам і ті, й інші різновиди.

До речі, вас може зацікавити надійний Интернет-магазин текстиля alltext.com.ua, на якому ви можете знайти якісні товари за доступними цінами.

Будь-яка тканина має індивідуальні переваги, і у будь-якої є і свої недоліки. Якщо говорити про натуральні тканини, то вони мають чудові гігієнічні властивості, вони дуже приємні на дотик, для тіла — корисні. З іншого боку, після прання вони змінюють свій розмір, особливо якщо була використана гаряча вода. Крім того, такі тканини дуже легко мнуться. Асортимент штучних тканин дуже великий, багато з них за своїми якостями не поступаються натруальним тканинам. А ось недоліків, які є типовими для натуральних тканин, такі тканини позбавлені, за що їх дуже високо цінують.

Деякі натуральні тканини

Найбільш популярним сировиною і по цей день, як і в колишні часи, є бавовна. Виготовляється вона в процесі переробки бавовнику. Бавовна є основою для широкого спектру матеріалів: від джинсової тканини до шифону, з неї ж виробляються і сатин і ситець, а також деякі інші тканини. Якщо сировиною послужив льон, то в процесі виробництва вдається виготовити лляну тканину. Вона дуже стійка до зносу, практично не сідає, крім того, має малу вагу і популярна за рахунок своєї міцності.

Личинки спеціального виду метеликів виготовляють шовк. Тканина дуже тонка, вона красиво переливається, і при тому, що здатна зберігати тепло, охолоджує шкіру, від чого шовковий одяг дуже високо цінуються у всьому світі. Комфортною для людей є і вовняна пряжа. Обумовлено це тим, що за своєю будовою людське волосся близьке до вовни тварин.