Найпопулярніші процедури для обличчя

Косметичні фірми постійно пропонують нові розробки – креми, сироватки, маски. Всі вони призначені для догляду за шкірою обличчя і відрізняються ефективністю. Але жодна сучасна леді не може обійтися без косметолога. Це пояснюється тим, що з деякими проблемами допоможе впоратися тільки професіонал.

 

vacuumnyj-massazh-litsa-1Процедури для очищення обличчя

 

Найбільш затребуваною була і залишається чистка обличчя. Кожен салон краси пропонує різні методики її проведення, і кожна з них має власні переваги та показання.

До речі, вас може зацікавити салон маникюра в Киеве, який спеціалізується також і на якісних процедурах для обличчя.

 

  • Мануальна (ручна) чистка рекомендується жінкам із жирною і проблемною шкірою. Багато жінок відзначають її болючість, але їх радує результат. Оьличчя протягом кількох тижнів виглядає свіжим, адже косметолог повністю очищає пори від забруднень і жиру.
  • Вакуумна чистка відноситься до апаратних процедур, вона чудово підтягує шкіру, очищає пори, усуває акне. Методика надає масажну дію, має ліфтинг-ефект. Для досягнення кращого результату необхідно пройти курс процедур.
  • Очищення шкіри лазером рекомендується жінкам з проблемною шкірою. Процедура ефективно усуває з обличчя наслідки акне, омолоджує шкіру, робить її більш еластичною. Результат зберігається досить тривалий час.
  • Ультразвукова чистка ефективно омолоджує шкіру, покращує кровообіг, очищає пори. Рекомендується жінкам з нормальним і сухим типами шкіри. Процедура є повністю безболісною.

 

Процедури для омолодження бличчя

 

Старіння шкіри – проблема, яка хвилює всіх жінок, які переступили певний вік. Але є косметичні процедури, які успішно впораються з першими ознаками старіння шкіри обличчя.

 

  • Одна з них – фотоомолодження. Методика не вимагає перебування в стаціонарі, не має реабілітаційного періоду. Процедура триває 10-15 хвилин, для досягнення кращого результату може комбінуватися з пілінгом, мезотерапією, контурною пластикою. Яка з комбінацій підходить саме вам, вирішить косметолог.
  • Контурна пластика чудово коригує дрібні і глибокі зморшки. Після процедури зменшуються носогубні складки, овал обличчя стає більш чітким. Методика передбачає підшкірні ін’єкції, основним компонентом яких є гіалуронова кислота. Такий спосіб омолодження не заподіює дискомфорту, результат зберігається тривалий час.

 

Це лише основні процедури, які пропонують сучасні салони краси. Є ще багато інших. Що вибрати і що підійде конкретно вам, допоможе вирішити косметолог.