Найпопулярніші косметологічні процедури

Косметологія — один із напрямів консервативної медицини — розвивається сьогодні просто нечуваними темпами. Постійно з’являються нові препарати, процедури і послуги, які з цікавістю пробують на собі і своєму тілі представниці прекрасної статі.

20140406170321Якщо зібрати статистику щодо тих косметологічних процедур, які сьогодні вважають за краще робити жінки, то, швидше за все, вийде рейтинг, наведений нижче.

На перше місце за останні пару років впевнено вийшов ботокс. В основі цієї речовини лежить ботулотоксин типу А. Ін’єкції ботокса особливо підходять людям емоційним, так як саме вони схильні до появи численних мімічних зморшок на обличчі (на лобі, під бровами, в куточках очей і рота). Жінки, які наважилися на омолодження обличчя таким способом повинні розуміти, що якщо  ін’єкції робитиме дилетант, то це може привести до досить неприємних наслідків, адже ботокс локально паралізує м’язи, а ефект триває до півроку.

На другому місці знаходиться фракційний фототермоліз, для якого необхідний апарат Fraxel. Ця процедура має такий же успіх, як ліпосакція без операції, ціни на яку порівняно вищі. Фототермоліз дозволяє позбутися від таких істотних недоліків шкіри, як постакне, рубці, великі пігментні плями, шрами, розтяжки після вагітності та інше.

До речі, на сторінці navchannya.com.ua/courses/cosmetology-courses/ ви можете записатися на курси косметологів, завдяки яким ви отримаєте всі необхідні знання в цій галузі.

У весняно-літній період на перший план традиційно виходять послуги з видалення волосся. На даний момент існує кілька відносно простих і при цьому дієвих способів епіляції, найактуальніший з них — це видалення волосся за допомогою олександритового лазера. Він впливає безпосередньо на меланін, руйнуючи тим самим фолікули волосся.

І, звичайно, не можна не згадати про очищення шкіри, адже дуже багато жінок  періодично турбують камедони, або вугрові висипання. Для боротьби з ними в арсеналі косметолога сьогодні є хімічний і механічний пілінг, ультразвукова та механічна чистка, мезотерапія, лазерне шліфування. Фахівці впевнені, що робити такі процедури необхідно кілька разів на рік.

Є й інші послуги, здатні зробити жінку привабливішою.

Отже, щоб завжди добре виглядати і відчувати себе впевнено, варто стежити за тим, які новинки готова запропонувати косметологія.