Наймодніші сукні 2020

Вибираючи для себе одну з модних суконь 2020 року, ви можете не тільки підкреслити свою красу, а й приміряти на себе абсолютно новий образ. У новому сезоні дизайнери пропонують нам захоплюючу гру, як ніби ми перевдягаємося для костюмованої вечірки і можемо побути і томною панянкою, і панк-дівою, і дівчиною епохи бароко, і школяркою.

12 (1)Велика кількість серед всіх представлених модних суконь 2019-2020 моделей силуету пояснюється сплеском інтересу до стилю ретро. Якщо ви помітили, найчастіше нам пропонують поєднувати подібні сукні з кашеміровим пальто, приталеними плащами — все немов нагадує нам епоху фільмів Хічкока. Такий образ фатальної красуні допоможуть створити сукні з різними басками, трикутними вирізами. Не менша увага до ретро-суконь, які повертають нас у початок минулого століття, до стилю декаданс. Характерним є використання мережива, непомітних, немов вицвілих тканин, оксамиту, строгих силуетів, комірців. Для цих стилів краще обійтися без домашніх малюнків на нігтях, обмежившись благородним френчем.

Пам’ятаючи, що до цих пір у багатьох осінь асоціюється саме зі школою, ми не можемо обійти увагою моду на стилізовані шкільні модні сукні в 2020 році. Клітка і смужка, круглі комірці і накладні кишені, плісировані або трапецієподібні спідниці вище колін створять вам образ невинної школярки, навіть якщо ваші шкільні роки вже давно позаду. У колекціях провідних дизайнерів такі сукні і фасони займають провідні місця. Ще одна можливість відчути себе молодше — сукні в стилі панк з використанням шкіряних елементів, заклепок, розрізів. Молодіжна мода також не оминає увагою денім, цієї осені і взимку ви можете сміливо носити джинсові сукні, які покажуть усім оточуючим вашу обізнаність в модних тенденціях. Для повсякденних турбот в холодну пору року не обійтися без кашемірових суконь, які за фасоном відносяться скоріше до суконь-светрів. Речі з великою рельєфною в’язкою також міцно увійшли в моду.

Для вечірніх суконь характерні прозорі вставки, використання вишивки та художнього розпису. Епоха бароко надихнула D&G на створення незвичайної колекції. Найпишніші весільні сукні не зможуть змагатися з творами італійців в частині царської розкоші. Квіткові принти залишаються в моді, як втім, і тваринні забарвлення. Для святкового виходу вибирайте сукню силуету бандо з відкритими плечима. Пастельні відтінки надихають дизайнерів, в цьому сезоні немає кричущих і яскравих кольорів. «Новим чорним» для модних суконь 2020 обіцяє стати рожевий, причому саме ніжний, пастельний його відтінок. Чорний же нам пропонують поєднувати з сліпучо-білим, монохромність в одязі нині в пошані.