Наймодніші окуляри цього сезону

Свої очі потрібно захищати постійно, незалежно від сезону. Літнє тепло набирає обертів і сонце стає більш підступним. Тому розповідаємо про найбільш актуальні тренди сонцезахисних окулярів в цьому сезоні. Вибирайте, що будете носити влітку 2017 року.

10-3

У 2017 стилісти радять повернутися на десятки років назад: у тренді знову окуляри з жовтими лінзами. Якщо у вас такі залишилися, чудово — можете сміливо давати їм другий шанс.

Романтичним натруам підійдуть окуляри з рожевими лінзами, а дівчатам, які не бажають виділятися — окуляри із зеленими, коричневими або синіми лінзами. Стилісти радять вибирати лінзи в залежності від обраного вами образу.

Другий сезон актуальний тренд на окуляри з подвійним містком, але сьогодні він застосовується не тільки у звичайних моделях-авіаторах, але і в інших оправах. Окуляри класичної форми надягайте під романтичний, діловий і навіть спорт-шик стиль.

Не варто забувати і ще про один тренд минулого століття — окуляри в пластиковій оправі з темними лінзами.

Мода рік від року повторюється і в кожен новий сезон повертається те, що було в тренді 10-20-30 років тому. Тому і ретро-окуляри ідеально поєднувати з одягом того ж часу. Але головне не переборщувати: максимум дві речі ретро-епохи.

Стрази та блискітки вам до душі? Чудово, сезон весна-літо це схвалює! Яскраві, помітні деталі в образі допоможуть заявити про себе і підкреслити свою зовнішність. Вибирайте модні окуляри — яскраву деталь, яку потрібно поєднувати з нейтральним образом.

У сезоні весна-літо 2017 дизайнери вирішили поекспериментувати і додали до оправ окулярів деталі різних форм. Вибирайте не просто круглі або квадратні оправи, а різні геометричні.

Якщо ви любите екстравагантність, тоді ловіть сюрприз від дизайнерів і вибирайте окуляри з ультраширокими дужками. Вони можуть бути самими різноманітними: розписні, зі стразами. Вибирайте найзручніші для вас, і доповнюйте ними свій гардероб.

Великі окуляри на півобличчя теж не виходять з моди, можете ховати під ними свій втомлений погляд і при цьому залишатися стильною. Але стилісти радять носити їх струнким дівчатам, а жінкам, які мають пишні форми краще вибирати окуляри середніх розмірів.

Пам’ятаєте, які окуляри ви б не вибрали, головне, щоб вони підходили до вашого образу і форми обличчя.