Найкращий гель для душу: як вибрати засіб для ефективного догляду?

У пошуках відповіді на питання, який гель для душу найкращий, потрібно керуватися відразу декількома критеріями. Перевага таких засобів гігієни перед милом полягає в присутності в їх складі малої кількості лугів. Що стосується інших компонентів, значення мають структура ПАР, наявність ароматизаторів і барвників.

kak-vybrat-gel-dlya-dusha-02Особливість найкращого гелю для душу — правильний хімічний склад

Поверхнево-активні речовини становлять основу гелів для душу. Тому обов’язково потрібно врахувати, наскільки м’яким буде їх вплив. Рекомендація стосується придбання за можливості миючих засобів без лаурилсульфату, тому перевагу слід віддавати гелям на основі кокогліцеридів, бетаїнів. Через високу вартість таких косметичних продуктів виробники пропонують більш доступні варіанти, в яких передбачена комбінація ПАР.

Також варто звернути увагу на присутність натуральних компонентів (повинні бути на початку списку), що сприяють зволоженню шкіри. З консервантів бажана присутність менш агресивних в порівнянні з парабенами бензоатів.

Варто зазначити, що одним з найкращих є део гель Фа, який забезпечить вам розкішний догляд.

Найкращий гель для душу: вибираємо засіб, виходячи з його призначення

Миючі гелеподібні засоби пропонуються в різних варіаціях. Вибрати найкращий гель для душу в конкретному випадку можна, орієнтуючись на його призначення поряд з очищенням:

1. Зволоження. Такі засоби зазвичай мають легкий фруктовий або квітковий аромат і призначаються для сухої шкіри. До складу входять олії, вітаміни, гліцерин, рослинні екстракти.

2. Тонізація. Ідеально підходять для ранкового застосування. До складу часто включають екстракти цитрусових, м’яти, кави, імбиру.

3. Зняття втоми. Така косметика заснована на екстрактах хвої, лотоса, лаванди. Ефективним є застосування гелів перед вечірнім сном.

4. Живлення. У складі присутні ліпіди, які надають шкірі шовковистість, і вітаміни для зняття подразнення. Максимальний живильний ефект забезпечують гелі, які не створюють багато піни, в складі яких є 50% натуральних олій.

5. Масаж. Це засоби з дрібними абразивними частинками, пропоновані в рамках спа-серій. В результаті гель виконує функцію скрабу, додатково зволожуючи і пом’якшуючи шкіру. Бажано застосування не частіше кількох разів на тиждень.

При виборі слід враховувати і тип шкіри, віддаючи перевагу гелям з ромашкою, чебрецем, календулою при чутливій шкірі, звертаючи увагу на засоби з морськими водоростями при змішаній і жирній шкірі, зупиняючись на очисній косметиці з олією мигдалю, молоком і медом при схильної до сухості шкіри .