Найкращі продукти для здоров’я і молодості шкіри

Гладка, бархатиста шкіра, позбавлена вад – це цілком досяжно для жінки будь-якого віку. Для цього, крім традиційних порад щодо використання спеціальних косметичних засобів для шкіри, важливо також дотримуватися правильного харчування.

Top-10-poleznyh-produktov-dlya-krasoty-molodosti-zdorovya-1024x339Найкращими продуктами для здоров’я і молодості шкіри є:

1. Горіхи містять антиоксидант — вітамін Е, а також специфічні речовини, що сприяють швидкій регенерації клітин шкіри. Горіхи досить калорійні, тому їжте їх у помірній кількості (кешью, мигдаль, волоські горіхи, фундук).

2. Сорти жирної риби (лосось, скумбрія, сардина) – джерело необхідних шкірі вітамінів і жирних кислот, які уповільнюють утворення зморшок.

3. Овочі та фрукти жовтогарячого і червоного кольору (морква, гарбуз, перець, помідори, абрикоси та інші) містять каротин, який відповідає за відновлення шкірних клітин.

4. Гранат є справжнім порятунком для в’янучої шкіри, оскільки в ньому є речовини, що допомагають шкірі стати більш еластичною і пружною, а значить, без зморшок. Регулярно харчуючись гранатом ви відштовхнете пластичну хірургію.

5. Авокадо – джерело ефірних олій, вітаміну ніацину, має протизапальний ефект, а також допомагає шкірі стати більш рівною і гладкою.