Найкращі ідеї для весняного манікюру в 2018 році

З настанням перших, теплих весняних днів всі дівчата ніби оживають. Ще б пак, адже можна нарешті зняти з себе величезну кількість теплого зимового одягу, надіти щось легше і просто почати готуватися до літа. Виявляється весняний настрій в усьому, і особливо в манікюрі. Дуже хочеться зробити свої нігтики модними. Якраз про них і потрібно поговорити більш детально, щоб зрозуміти, який манікюр буде самим стильним і затребуваним в цьому сезоні.

manikyur-modnyye-tendentsii-1Блакитні відтінки — тренд номер один. Якщо взимку ми прагнули вибирати насичені сині тони, то тепер прийшов час ніжно-блакитного кольору. Варіантів такого манікюру досить багато, наприклад завжди дуже вдало виглядає комбінація ніжно-блакитного, і м’ятного, а також рожевого. Також в тренді залишаються місячні френчі, всілякі градієнти, і звичайно ж малюнки, які асоціюються з весною.

Тренд номер два: квіти, квіти, і ще раз квіти! Весняний манікюр без квітів дуже складно уявити, тим більше, коли є така величезна кількість різних варіантів. Можна робити, як об’ємні малюнки великих бутонів, так і малювати на одному нігті відразу кілька маленьких. Однак, не варто забувати, що зараз в моді акцент на один-два малюнки, так що не варто перестаратися.

Третій тренд: весняна геометрія. В цілому, даний манікюр відрізняється від усіх попередніх геометричних трендів виключно палітрою кольорів. Його перевага в тому, що такий манікюр виглядає стримано і скромно, але в той же час привабливо і незвично.

Четвертий тренд: весняні стрази. Всі великі і занадто яскраві стрази відходять на другий план, і поступаються кольоровим розписам зі стразів. Зараз в моді будуть дрібні і акуратні камінці, які гармонійно виглядають на тлі ніжно-блакитних і пастельних тонів.

П’ятий тренд: стемпінг. Якщо ви думали, що даний тренд кудись пішов, то ви точно помиляєтеся. Навпаки, він набирає нових обертів і стає все більш і більш популярним. Нанесення малюнків за допомогою невеликих штампів має свої переваги. Це швидко, і виходить дуже навіть красиво.