Найефективніші вправи для преса

Якщо ви не знаєте, як зробити ідеальний прес, то зверніть увагу на прості, але ефективні вправи, які ми розглянемо в цій статті. Відразу скажемо про те, що поєднувати їх необхідно з обмеженням в харчуванні та іншими фізичними вправами. Приміром, відмінно допомагають східні танці для схуднення. У комплексі всі ці заходи дають дуже швидкий і помітний результат.

Без названия (4)Отже, почнемо з того, що найбільш ефективні вправи для преса — це ті, які ви будете виконувати регулярно. Виділіть для себе час, наприклад, увечері і тренуйтеся з дня у день. Деколи для отримання результатів вистачає і десяти хвилин щодня. Звичайно, в тому випадку, якщо ви знайшли по-справжньому ефективні вправи для преса. Тепер розглянемо деякі з них.

Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах, підніміть їх вгору. Ліктями рук намагайтеся дотягнутися до колін, спочатку лівою рукою до лівої ноги, а правою рукою до правої ноги. А потім навпаки. Таким чином ви пропрацюєте відразу кілька груп м’язів. Часом самі ефективні вправи для черевного преса виявляються і самими простими. Також лежачи і витягнувши руки вздовж тулуба, намагайтеся підняти верхню частину тіла як можна вище. Відчувайте роботу свого живота.

Дуже хороших результатів допомагає добитися вправа, назване «велосипед». Виконується воно також з позиції лежачи. Підніміть одну ногу зігніть її в коліні, інша повинна залишитися на вазі і витягнутою. Після цього робіть вигляд, що ви їдете на велосипеді. Робити необхідно не менше двадцяти п’яти повторів за раз.

Якщо у вас немає часу на виконання вправ вдома, то ви можете вибрати ті, які доступні скрізь. Приміром, черевний вакуум. Його зміст дуже простий – напружуйте живіт і розслабляйте його, відчуваючи як тренуються м’язи. Втягувати живіт необхідно не менш ніж на п’ятнадцять секунд, також при цьому вам варто затримувати дихання. Найбільш ефективні вправи для черевного преса вимагають обережного підходу. Не варто починати з найважчих занять. Вибирайте ті, що вам під силу і час від часу ускладнюйте їх. Пам’ятайте, що головне тут регулярність, навіть 3-4 години тренувань раз в два тижні не будуть настільки ефективні, як десятихвилинні заняття кожен день. З умовою, що ви їх будете робити якісно.