Найчастіші помилки в макіяжі. Частина 2

Помилка четверта — занадто світлий консилер. Безсумнівно, ну дуже хочеться замазати ненависні кола під очима і носик зробити білішим, тільки от коли на рожевому личку проступає пародія на знебарвлену панду — це не красиво і виглядає хворобливо. Підбирайте консилер близький до свого рідного кольору обличчя і не хвилюйтеся з приводу того, що він може щось там не замазати, він впорається зі своєю роботою набагато краще ніж білосніжний.

eyeliner-mistakes-novate-1Помилка п’ята — олівець або лайнер для очей, але на бровах. Синювато-чорні брови з жирним блиском вже давно не ознака елітарності, років 60 — так точно, тому навчіться користуватися помадками і тінями, і дуже акуратно надавайте тон своїм бровам, а не малюйте нові.

Помилка шоста — нанесення рідкої підводки на непідготовлені повіки. Можливо ви і не хочете витрачати часу на стрілки чи вважаєте поєднання тіней і лайнера несумісним, тим не менш, якщо у вас немає бажання постійно підправляти стрілку, пробіжіться тінями з нюдовим відтінком по повіках і все, маса проблем вирішена, ще і виглядає все це значно краще.

Помилки в макіяжі це не тільки поєднання яскравих акцентів одночасно або не бажання наносити основу, вони набагато тонші, тому заради свого ідеального мейк-апу, намагайтеся їх уникати.