Найчастіші помилки в макіяжі. Частина 1

На жаль, але навіть ті жінки, що вважають себе профі в макіяжі — часто допускають непоправні помилки, які псують весь вигляд. Помилки в макіяжі можуть ніяким чином не проявлятися на момент нанесення макіяжу, але вже через пару годин кидаються в очі. При цьому дівчата щиро вважають, що справа не в методі нанесення макіяжу, а в типі шкіри, якості косметики, погодних умовах та інше.

П7180омилка перша — нанесення туші у стільки шарів, скільки хочеться душі, щоб туш схиляла вії до землі своєю вагою — один помах, другий помах і все, саме так правильно робити. Щоб вії ставали густішими, довшими і більш вигнутими потрібно проводити один помах по тильній стороні вій, другий із зовнішньої, при цьому водити щіточку таким зиг-загом, а починати фарбування від самих коренів. А от помилка з багатошаровим нанесенням гарантовано забезпечить вже через пару годин стійкі чорні кола під очима, понуро опущені вії і «павукові» лапки з бахромою, які вже давно не в моді.

Помилка друга — плутанина з рум’янами і бронзатором. Безсумнівно, скоро літо і у вас є бажання блищати, тільки от бронзатор не застосовується в якості рум’ян навіть на смаглявій шкірі і виглядає щонайменше неприродно. Навіть у представниць темношкірих рас і національностей — рум’янець рожевий, червоний або персиковий, а от бронзовий і коричневий рум’янець як би натякає, що з кров’ю щось не так. Бронзатор можна нанести на вилиці, а рум’яна на щічки.

Помилка третя — замість основи під макіяж біла пудра. Досі невідомо, хто придумав це, але це виглядає не дуже добре і діє на шкіру не кращим чином. Спершу варто акцентувати увагу на тому, що пудра забиває пори і потім ще зверху шар тонального крему, таким чином вона викликає розширення пір і загальне зневоднення шкіри, бо організм всіляко намагається скинути з себе бруд і випускає дуже багато рідини на верхні шари шкіри, для жінок з сухою шкірою обличчя це зовсім згубно і призводить до серйозних дерматитів.