Найбільше багатство – здоров’я

Наскільки нам відомо, коли ми хворіємо, ми відчувають себе досить нещасними, а іноді у нас і висока температура.

1432536262_2Це стосується різних хвороб. Ось ситуація: герпес, що робити? Насамперед потрібно розібратися з причинами хвороби. Дуже часто причиною хвороби є забруднення, а у випадку з герпесом — вірус герпесу. Відомо, що у бруді повно мікробів. Вони дуже-дуже малі, але це живі організми. Вони можуть потрапити до нас через ніс або рот, змушують гірше почуватися. Також вони можуть проникнути в тіло через шкіру. Таким чином, ми повинні зберігати наше тіло в чистоті, мити руки перед їжею і тримати наші нігті в чистоті.

Коли ми здорові, ми сильні, життєрадісні, активні і сповнені енергії. Ми повинні дбати про наше здоров’я.

Ми також повинні думати про наші зуби, чистити їх два рази в день, тому що мікроби можуть привести зуби в дуже поганий стан. Як ми знаємо, зубний біль дуже неприємний. Ось чому ми повинні відвідувати стоматолога регулярно, щоб переконатися, що все в порядку з нашими зубами.

Людський організм також потребує фізичних вправ. Вправи зміцнюють наше тіло, роблять його струнким. Вони допомагають крові пересуватися всередині тіла. Це дуже важливо, тому що наша кров приносить «їжу» до всіх частин тіла.

Ясно, що наш організм також потребує свіжого повітря, щоб він міг постійно дихати. У нас має бути достатня кількість чистого повітря, щоб ми залишалися і продовжували бути здоровими. Ми повинні займатися спортом регулярно, не лінуватися. І ми також повинні тримати наш будинок в повній чистоті.

Нарешті, нам необхідно їсти здорову їжу щодня. Свіжі фрукти та овочі корисні, тому що в них багато вітамінів, яких так потребує наш організм, що дозволить нам тримати в нормі нашу імунну систему.