Найбільш поширені лазерні процедури

На тему даної процедури є велика кількість легенд: боляче, у багатьох немає результатів та інше. Медицина не стоїть на місці — з кожним роком негативних результатів стає все менше. 

23b5de4e22aaf93fЧисленні клієнти не знають відмінності між термінами «депіляція» і «епіляція». У початковий випадку мова йде про видалення верхньої частини волосся, в другому — про видалення волосків з цибулиною.

У 60-х роках минулого століття була придумана електроепіляція. Спершу її застосовували для видалення врослих вій, однак через кілька років процедуру взяли на озброєння косметологи. У ті часи вона насправді була болючою, але опіки були винятком.
У 90-х в запасі майстрів виникли світлові методи — фото-, а також лазерна епіляція. Вони мають значні відмінності — не плутайте. Принцип впливу у процедур схожий. Пігмент меланін вбирає світлову енергію, перетворює її в тепло, яке руйнує фолікул, також волосся продовжує рости. Однак при фотоепіляції енергію вбирає в себе не тільки лише пігмент, що дає тон волоссю, але також і той, що надає шкірі засмагу. Це підвищує ризику опіків. При лазерній епіляції промінь володіє сконцентрованим впливом — ризик травмувати шкірку зводиться до мінімуму. Хоча тут все залежить від оснащення. Зараз в салонах краси є досить багато різних апаратів, які допоможуть вам пройти процедуру просто і швидко.

Лазерних процедур на сьогоднішній день велика кількість, проте більш поширених, а також потрібних є кілька.

Безопераційна блефаропластика

Дана методика винайдена італійськими науковцем. В її основі знаходиться сукупність впливу RF-випромінювання також фракційного СО2-лазера.

Для ліфтингу вік використовуються S-Pulse, а також D-Pulse імпульси, а крім того режим Stack, з підтримкою якого можна варіювати глибину проникнення лазерного променя. Застосування різних різновидів лазерних імпульсів в комбінації з RF-випромінюванням дає можливість лікарям функціонувати на різній глибині шкіри у зв’язку зі встановленою проблемою. В результаті брови піднімаються, провисання тканин у верхніх повіках забирається, шкірка помітно ущільнюється, зморшки згладжуються.

Лазерна підтяжка повік надає вкрай значний результат зменшення шкіри вже після першої процедури, який можна порівняти з хірургічною кільцевою блефаропластикою. Вона видаляє аж до 2 міліметрів надлишкової шкіри. Але вираз обличчя при цьому робиться на 10 років молодшим.

Технологію можна застосовувати для коригування вже існуючих вікових змін, але крім того з профілактичною метою.

Чим хороша безопераційна лазерна блефаропластика?

1. Не має синців, а також набряклості. Внаслідок впливу значних температур в період лазерної блефаропластики, згортання крові в невеликих судинах відбувається без відсутності формування набряклості, а також синців.

2. Швидкий реабілітаційний період. Пацієнти, які здійснювали лазерну блефаропластику, фіксують гранично стрімкий відновний період.

3. Виключено інфікування. Внаслідок значної температурі в період лазерної блефаропластики нівелюється ймовірність попадання бактерій в шкірку, а це означає, що пропадає загроза появи інфекційних хвороб, а також різних ускладнень.

4. Відсутність рубців. Коагуляційна процедура, що характерна для лазерної блефаропластики, дає можливість ранам заживати без відсутності утворення рубців.

5. Відбувається загальне омолодження зовнішнього вигляду. Завдяки лазерному впливу не тільки усувається надлишкова шкірка повік, проте також відбувається загальна підтяжка обличчя. Крім цього, шкіра робиться щільною, однорідною за забарвленням, гладкою. Погляд стає більш виразним і привабливим.