Найбільш небезпечні дієти

У прагненні мати ідеальні вигини жінки часом перегинають палицю. Нещодавно дієтологи склали список найбільш екстремальних і небезпечних дієт, давайте подивимося, що в нього входить?

Без названия (8)Перше місце заслужено займає — ватна дієта. Багато дівчат за останні півтора року встигли її випробувати і навіть полікуватися від наслідків. Сенс дієти полягає в тому, що потрібно замість їжі їсти ватні кульки, вони допомагають забити шлунок і не хотіти їсти. Зазвичай такі кульки для більш приємного смаку змащували соусом і запивали соком. У кращому випадку наслідком такої ось дієти стає гастрит, у гіршому серйозні проблеми, інфекції, виразки.

Лимонадная дієта. Таку дієту не рекомендують не тільки гастроентерологи, але навіть дієтологи. Кажуть, що сама дієта сприяє розвитку серйозних захворювань, але тільки якщо є передумови, а ось на наступних дієтах вона сильно позначається. Через брак живлення організму знижується метаболізм, і жінка після дієти починає реактивно повніти, а потім цю вагу просто нереально скинути навіть самою жорсткою дієтою.

Сигаретна дієта — неодноразово згадувалася в безлічі різноманітних глянцевих журналах, як дієта для моделей. На жаль, частина дам навіть намагалася теж стати моделями, що призвело до порушень роботи серця, легенів і шлунково-кишкового тракту. Сенс дієти полягає у вживанні тільки кави і диму. Що-ж, моделям часів появи такої тенденції не позаздриш.

Сонна дієта або спляча красуня — побільше спати, кілька діб, дочекавшись зневоднення і м’язової атрофії можна прокидатися. Звичайно ж, організм вимучений голодуванням буде спонукати прокинутися і поїсти, а щоб такого зриву не було, можна повечеряти сильнодіючим снодійним. Тут всім все зрозуміло, мало того що це позначається на зовнішньому вигляді, так і до летального результату може призвести.

І наостанок, фруктова дієта. Здається, що поїдання тільки фруктів — корисне, принаймні за твердженнями вегетаріанців, але як би не так. Дієта настільки небезпечна, що дисбаланс вітамінів в організмі може призвести до серйозних гормональних проблем, зневоднення, асфіксії, і багато іншого.

Такі ось дієти, які взагалі не можна пробувати мають одне спільне — обмеження в харчуванні, задумайтеся, якої шкоди можуть завдати навіть прості дієти складені не професіоналами?