Найбільш ефективні рекомендації щодо догляду за губами

Всі знають, що шкіра губ вважається однією з найбільш чутливих у людини. Тому будьте готові до належного догляду і турботою за ними. Зокрема, це стосується дівчат, яким потрібно приділяти велику увагу вибору косметичних засобів. В першу чергу пам’ятайте, що ні в якому разі не можна економити на якості тієї ж помади або крему.

uhod-za-gubamiЩоб гарантувати позитивний ефект від косметики для губ, намагайтеся вибирати засоби з вмістом вітамінів А та Е. Виявляється, вони найкраще справляються із завданням зволоження і загоєння губ, усувають ознаки лущення та інше. Якщо в помаді є одна або кілька олій, то вона, крім іншого, забезпечує губам м’якість та живлення. Справедливості заради треба зауважити, що догляд за губами не представляється якимось складним заняттям.

У той же час протягом дня за губами все-таки потрібно доглядати: очищати, систематично зволожувати, захищати від впливів ззовні. Тепер перейдемо до безпосередніх рекомендацій щодо догляду за шкірою губ. Звичайно, порад досить багато, але зупинимося на найбільш істотних. Візьміть за правило систематично проводити очищення губ, щоб шкіра мала можливість постійно дихати і активно оновлювати клітини. Якщо потрібно видалити помаду, вистачає лише трохи засобу для зняття макіяжу, який прийнято наносити за допомогою вати або спонжика.

Деякі представниці слабкої статі застосовують стійку помаду, тому правильніше використовувати спеціальні засоби для видалення стійкою косметики. Інша не менш важлива профілактична процедура щодо губ полягає в зволоженні. Особливо це актуально для людей, які нерідко стикаються з сухістю і стягнутістю губ. Запам’ятайте, якщо ви відвідали процедуру пілінгу, то шкіра слабшає і схильна до будь-яких впливів. Значить, не завадить зайвий раз зволожити її, що легко зробити за допомогою гігієнічної помади або бальзаму. Косметологи плюс до всього радять змащувати губи в окремих ситуаціях косметичним вазеліном.