Найбільш ефективні методи очищення кишечника від токсинів

Очищення кишечника — це спосіб позбавити організм від всіх накопичених токсинів. Методи включають очищення і тонкого і товстого кишечника. Токсини потрапляють в організм людини з їжею, ліками та через вплив навколишнього середовища. Багато вільних радикалів, холестерин та інші дратівливі молекули, як правило, виступають в якості токсинів. Стан може погіршуватися через погане функціонування печінки, товстої кишки і шлунка. В результаті виникають захворювання і розлади. Таким чином, існує необхідність проведення регулярних детоксикацій організму, — з допомогою очищення органів шлунково-кишкового тракту.

kishechnik-3Нижче наводяться різні способи очищення кишечника.

До речі, на сайті http://hylakforte.com/ ви можете придбати ефективний засіб для кишечника за вигідною ціною.

Дієта

Основною метою очищення є видалення слизового нальоту, що утворюється в кишечнику та призводить до ослаблення організму.

Позбутися від шкідливих шарів можна в домашніх умовах, за допомогою простих змін у раціоні харчування. Потрібно почати зі здорової дієти, багатої овочами та фруктами. Рослинна їжа містить клітковину, яка не засвоюється організмом людини.

Груба клітковина змушує стінки кишок більше скорочуватися, відокремлює непотрібні скупчення і підштовхує їх до виходу.
При очисних дієти необхідно уникати цукру, молочних продуктів і хліба, включити в раціон коричневий рис і лосося.

Основний відділ товстої кишки — ободова кишка. Вона не бере безпосередньої участі у травленні, однак може містити велику кількість токсинів.
Основними природними засобами для очищення ободової кишки є:

— касторова олія, розбавлена теплою водою;
— сливовий сік і чорнослив;
— зелений чай;
— льняна олія або сухе насіння льону;
— зелені яблука.

Біодобавки

Крім використання сирих фруктів і овочів, рекомендується пити багато води і вживати біодобавки, які складаються з трав, і вбивають паразитів, і пробіотики, які містять корисні бактерії.
Деякі добавки стимулюють роботу печінки і кишечника, наприклад, екстракт подорожника і льняна олія.

Активоване вугілля також допомагає вивести токсини з кишечника. Необхідно вживати 500 мг активованого вугілля три рази в день за годину до їжі.

Бентонітова глина

Бентонітові глини — види їстівної глини, володіють проносним ефектом, зв’язують токсини і допомагають їхньому виведенню з товстої кишки.
Бентонітову глину можна придбати в спеціалізованих магазинах органічних продуктів. Необхідна вживати одну столову ложку розбавленої бентонітової глини  2-3 рази в день за годину до їжі або після двох годин після прийому їжі.

Клізма

Якщо людина страждає від запору або діареї, то це свідчить про хворий стан кишечника, і в цьому випадку краще спочатку відвідати лікаря, щоб запобігти проблемам і ускладненню в майбутньому.

Однак, якщо людина цілком здорова, то може використовувати очисну клізму.
Клізма є дуже корисним засобом, коли справа доходить до очищення товстої кишки, хоча слід бути обережним, так як надмірне використання клізм може призвести до діареї і сприяє вимиванню корисної флори з кишечника.

Гідротерапія

Гідротерапія кишечника являє собою безболісну процедуру видалення харчових відходів, накопичених у товстому кишечнику. При цьому необхідна присутність медичного фахівця, так як використовується апарат для глибокого очищення кишечника.

Ефект досягається за рахунок введення в кишечник великої кількості очищеної і теплої води, а вірніше, — спеціального розчину, і цей процес повторюється кілька разів протягом одного сеансу.
За всю процедуру через товстий кишечник проходить від 40 до 60 літрів рідини, тоді як довжина його становить 1,5 — 2 метри.

Останнім часом популярність цього методу очищення навряд чи менша, ніж популярність салонів краси.
Гідротерапія може з успіхом використовуватися при будь-яких програмах з поліпшення стану шкіри, зниження ваги, для виведення паразитів з кишечника, при алергіях, захворюваннях серця та щитоподібної залози.

Будьте здорові!