На які моменти потрібно звернути увагу при виборі банкетного ресторану?

Коли планується велике свято, таке як весілля або ювілей, досить часто люди задаються питанням вибору банкетного ресторану. При цьому нерідко відбуваються класичні помилки, що передбачають звернення головної уваги на престижність закладу і ціни. Існує кілька моментів, які потрібно обов’язково враховувати при виборі ресторану.

img_banquetПо-перше, потрібно попередньо вирішити, яким має бути розмір банкетного ресторану. Потрібно дізнатися не тільки кількість посадочних місць в обраному закладі, але також загальну площу залу. Якщо в рекламі зазначено, що зал може вміщати 200 людей, зовсім необов’язково, що всім запрошеним буде зручно і комфортно. Обов’язково слід передбачати місце для танців, які супроводжують практично будь-яке святкування. Якщо планується запрошення музикантів, має також бути присутнім місце для розташування апаратури та музичних інструментів.

Між іншим, ви також можете переглянути каталог ресторанов Одессы, який ви можете знайти на сайті tomato.ua просто зараз!

По-друге, потрібно критично оцінити меню ресторану. Щоб оцінити якість обслуговування і поданих страв, можна відвідати обраний ресторан напередодні запланованого заходу. При цьому не завадить обговорити основні моменти з адміністратором ресторану, щоб потім не було якихось непередбачених ситуацій. Крім усього іншого, потрібно уточнити, чи є біля ресторану парковка, де гості зможуть залишити свої автомобілі. Наявність кондиціонера і спеціальних приміщень для куріння теж буде виступати значним плюсом.

Якщо в ресторані кілька банкетних залів, слід з’ясувати, як вони відокремлюються один від одного, і чи не буде орендований зал «прохідним». Також важливо вирішити деякі організаційні питання, поговоривши з адміністратором закладу. Іноді ресторани передбачають різні обмеження і заборони. Досить неприємним сюрпризом може виявитися неможливість з’єднання столів зручним чином або закриття закладу в певний час, коли свято буде в самому розпалі. Важливо також дізнатися, з яким інтервалом будуть подаватися гарячі страви. Якщо всі страви будуть подані на самому початку свята, то гостям доведеться миритися з обвітреними нарізками і холодними стравами.