На які фрази поведеться будь-який чоловік?

Чоловіки дуже люблять, коли жінка приділяє їм належну увагу і каже потрібні слова. Існує список фраз і слів, які необхідно говорити чоловікові як можна частіше. На які фрази поведеться будь-який чоловік?

c8771c9e5625227c29fc532dddd656625e0f108a1. «Ти найкращий». Після такої фрази чоловік буде відчувати себе особливим і бажаним. Сильній статі також важливо бути розумнішими і кращими за всіх по багатьох параметрах.

2. «Мені з тобою було дуже добре». Жінці завжди потрібно хвалити чоловіка за його подвиги в сексі. Це може звучати і в формі навчання або підказок. Потрібно виражати свої емоції так, щоб чоловік не сумнівався в тому, що заняття сексом з ним є для жінки істинним задоволенням.

Які є ще приємні фрази для чоловіків?

3. «Було дуже смачно!». Чоловіки, які вміють готувати, потребують схвалення своїх здібностей. Жінці необхідно обов’язково висловитися з приводу приготованих страв, щоб чоловік виявив бажання розвивати свій талант і далі.

4. «Величезне спасибі!». Вміти бути вдячною – хороша якість. Чоловік буде відчувати свою потрібність після такої фрази.

5. «Я дуже сильно тебе люблю!». Говорити про слова кохання треба завжди, навіть розлучаючись на кілька годин. Слова наштовхуватимуть чоловіка на вчинки, гідні такої жінки як ви.