На відпочинок з дитиною: які ліки треба взяти з собою у відпустку?

Наближається час подорожей — літо. Дуже часто ті, хто вирушає у відпустку всією сім’єю, бояться, що дитина захворіє під час подорожі. Тому ми підібрали список необхідних ліків для відпустки з дитиною.

First Aid kit

Найкраще перед поїздкою порадитися з педіатром. Він знає історію хвороби вашої дитини, тому точно скаже, що треба обов’язково взяти з собою. Однак є універсальні ліки, які підійдуть при найпоширеніших хворобах.

Під час збору аптечки керуйся двома принципами: беріть те, що зможете застосувати без або до огляду лікаря, і беріть те, що допомагає при найпоширеніших недугах у відпустці, детальніше на сайте Лики24.

Список ліків і засобів, які варто взяти з собою

Сонцезахисний крем

Багато хто не надає йому особливого значення, проте сонцезахисний крем дуже важливий. Він допомагає від теплової хвороби, сонячних опіків і зменшує рівень радіації та ультрафіолетового випромінювання. Вибирати треба крем із захистом не менше 50+, водостійкий, який підходить для дітей.

Хумана Електроліт

Порошок, який допомагає від діареї мандрівникам — на жаль, це часте захворювання на відпочинку. Приймати при повторній блювоті або діареї. Особливо допомагає від зневоднення.

Антисептики

Окремо потрібні антисептики для обробки відкритих ран і саден. А також для профілактичної дезінфекції неушкодженої шкіри рук: Октенісепт, Стерилліум, Деттол і т. д. Важливо використовувати їх перед їжею, навіть після миття рук з милом.

Перев’язувальні матеріали

Бинти, бактерицидні та перев’язувальні лейкопластири — постійні друзі мандрівників з дітьми. Тому не забудь взяти їх у відпустку — дуже велика ймовірність, що вони вам знадобляться.

Тобрекс

Це очні краплі, які дуже добре допомагають дітям при кон’юнктивіті, яке є поширеним захворюванням під час подорожі.

Ліки від хронічних захворювань

При наявності у дитини хронічних захворювань обов’язково необхідно брати препарати, які прописав лікар.

Не варто тягнути всю аптечку «на всякий пожежний випадок» з двох причин: по-перше, щоб не займати багато місця у валізі, і по-друге, щоб не займатися самолікуванням, а звернутися до лікаря.