На що звертати увагу, вирушаючи в театр на виставу?

Багато людей після відвідування театру заявляють, що не є цінителями мистецтва. Однак в більшості випадків люди залишаються байдужими до вистави просто тому що не знають, на що потрібно звертати увагу. Важливо знати, що максимально точно зрозуміти сенс і глибину вистави можна тільки на певній відстані від сцени.

idem-s-rebenkom-v-teatr-05Краще перебувати на задніх рядах або посередині, щоб добре проглядалася вся картина. Можна звичайно віддати перевагу місцю в партері. Втім, людям з хорошим зором і невисоким зростом може бути зручно і на балконі. При цьому важливо не тільки стежити за тим, що відбувається на сцені, а й постійно аналізувати свої думки і враження від перегляду. Саме це залишиться після перегляду, і запам’ятається як враження від вистави.

До речі, вас також може зацікавити шоу роботов, придбати квитки на яке ви можете на сайті msk.musbot.ru.

Якщо ж хочеться оцінити професіоналізм акторів і рівень організації вистави, то варто звернути увагу на артистичність і техніку артистів, якість і оригінальність декорацій, продуманість костюмів і аксесуарів, і, безумовно, режисуру. Всупереч поширеній думці, не варто вибирати місця в першому ряду.

По-перше, в цьому випадку занадто гучний музичний супровід буде відволікати від гри акторів, а по-друге, глядачеві доведеться постійно тримати голову піднятою вгору, ніби він вивчає зоряне небо. Якщо планується сімейний похід в театр на виставу, то краще віддати перевагу ложі 1 ярусу або бельетажу. Важливо знати, що в ложах може розміщуватися різна кількість осіб (2-8). У разі, якщо хочеться насолоджуватися грою акторів без сторонніх людей, краще вибирати ложі відповідно до кількості людей у своїй компанії.

Також фахівці рекомендують перед походом на ту чи іншу виставу спочатку прочитати п’єсу. Таким чином можна буде відразу зрозуміти зацікавить ця вистава вас, або ж доведеться цілий вечір боротися з сонливістю. Крім усього іншого, бажано попередньо дізнатися про професіоналізм акторів, які гратимуть у виставі. Поряд з досвідченими артистами нерідко у виставах беруть участь люди без будь-якої театральної освіти. Природно, про професіоналізм і артистизм в цьому випадку не може бути й мови.