На що звернути увагу при виборі зимової коляски для новонародженого малюка?

Збори перед виходом на прогулянку з дитиною майже ніколи не обходяться без суєти. Особливо сильно батьки турбуються за малюка взимку: з одного боку, потрібно зробити так, щоб дитина не замерзла, з іншого — щоб не спітніла під кількома шарами одягу.

kolyaski (1)Запорука успішної прогулянки — детская коляска, в якій буде комфортно дитині і якою можна легко керувати. Розповімо, на що звертати увагу при виборі в інтернет-магазині АЛЛО коляски для зимових прогулянок.

Перевірте маневреність коліс

Для зимових прогулянок слід вибирати чотириколісні коляски з плавним ходом. Колеса у коляски повинні бути маневреними для кращої прохідності. Добре, якщо вони будуть великі — можна орієнтуватися на діаметр 25-30 сантиметрів. Краще відмовитися від використання взимку колясок з поворотними колесами — в них може застрявати сніг.

Важливо уважно поставитися до матеріалу коліс — для зими підійдуть коляски з надувними колесами зі звичайної або спіненої гуми. Завдяки таким колесам візок не буде ковзати і стане легше долати снігові перешкоди.

Вибирайте модель з прогулянковим блоком

Під час прогулянок з дітьми батьків турбує не тільки прохідність коляски, але і комфорт дитини, якщо піде сніг. Слід придивитися до колясок з поворотним прогулянковим блоком — в ній дитина може сидіти обличчям як до батьків, так і по напрямку руху. Це зручно в негоду, коли потрібно захистити малюка від шаленої хуртовини, повернувши його проти вітру.

Не забувайте про те, що руки повинні бути в теплі

Коляска повинна бути комфортна і для тих, хто нею управляє — для мами і тата. При покупці потрібно взятися за ручку, щоб зрозуміти, чи зручна вона.

Добре, якщо на ручці у зимової коляски буде муфта або рукавиці: навіть найзручнішою коляскою неможливо управляти замерзлими руками.

Зверніть увагу на захист

Взимку малюк в колясці потребує додаткового захисту. На випадок негоди у коляски обов’язково повинен бути широкий капюшон, що розкладається. У холодну пору року він захистить малюка від опадів і шуму, а коли вийде сонце — від ультрафіолетових променів.

Ідеальний температурний баланс можуть забезпечити тільки якісні текстильні матеріали. Чохол на ноги і капюшон повинні бути теплими і не пропускати вітер, але при цьому повинні «дихати»

Не буде зайвим і міцний дощовик, який захистить дитину від дощу і снігу.