На що звернути увагу при виборі дитячого матрацу?

Щоб у дитини правильно формувався хребет, для нього необхідно придбати ортопедичний матрац, щоб він спав тільки на ньому. Опорно-руховий апарат у дітей починає формуватися з перших днів життя, тому важливим моментом є правильне обладнання спального місця і до вибору матраца потрібно підійти дуже відповідально.

949639 (1)Критерії вибору

Набутий батьками матрац повинен відповідати таким критеріям, як профілактика захворювань хребта, підтримання емоційного стану дитини та забезпечення здорового сну. Тому перед тим, як придбати який-небудь матрац, обов’язково враховуйте розміри дитячого ліжечка, так як зараз можна зустріти абсолютно різні моделі і розміри. Матрац не повинен бути занадто великим або маленьким. Матеріал повинен бути натуральним або штучним. За матрацом необхідно легко доглядати, тому краще, якщо на ньому буде спеціальний знімний чохол, який можна буде зняти і без труднощів і помити в пральній машині.

Класифікація матраців

Всі дитячі матраци можна розділити на безпружинні і пружинні. Це може привести батьків в оману, тому необхідно з цим розібратися. Все буде залежати від віку дитини. У разі, якщо матрац купується для дітей до 3-х років, то їм необхідна тільки жорстка поверхня, тому в даному випадку необхідний безпружинний матрац, виготовлений з кокосового волокна. Дітям більш старшого віку дозволяється спати на м’яких поверхнях, тому вибирати матраци краще середнього ступеня жорсткості.

Ортопедичний матрац

Такий вид матраца є найкращим вибором. Він буде підтримувати спинку малюка в тому положенні, яке необхідне для правильного розвитку і профілактики захворювань. При покупці, обов’язково враховуйте пружність матраца, його повітрообмін, гіпоалергенність і екологічну безпеку.

У разі, якщо батьки не знають, який матрац їм придбати, то можна подивитися в інтернеті відгуки на на. Таким чином, це полегшить вам вибір, і ви точно зможете придбати якісний і надійний ортопедичний матрац для своєї новонародженої дитини.