На що варто орієнтуватися при виборі ультразвукового скрабера?

В даний час виробники косметологічного обладнання випускають обладнання для професійного використання і портативні прилади для домашнього використання. Вибираючи ультразвуковий скрабер можна зупинити свій вибір на портативній і стаціонарній моделі.

228За допомогою ультразвукового скрабера вдається ефективно виконувати пілінг в домашніх умовах. Ця процедура дозволяє ефективно відлущити ороговілі і мертві клітини дерми. Завдяки цьому клітини починають відновлюватися, шкіра набуває красивого і молодого вигляду. Пілінг допомагає відновити шкіру і насичує її киснем.

Пілінг має декілька різновидів, серед яких найпопулярнішими є такі: ультразвуковий, радіохвильовий, фізичний, механічний, біологічний, лазерний та інші види пілінгу.

Основними показаннями для пілінгу є наступні:

— накопичення ороговілих клітин;

— фотостаріння;

— себорея;

— надмірна пігментація на шкірному покриві;

— надмірна жирність шкіри;

— вугрі і акне.

До речі, якісні та професійні ультразвуковые скраберы ви можете придбати на сайті kosmetologia.com.ua швидко та вигідно.

Пілінг, який виконується за допомогою ультразвукового скрабера дозволяє добитися стійкого ефекту: розгладжуються зморшки, звужуються пори, освіжається і поліпшується тон обличчя, досягається ліфтинговий ефект, коригується овал обличчя. Якщо ви хочете виконувати процедури вдома, то варто вибрати портативний прилад.

Якщо заходить мова про необхідність оснащення салону краси обладнанням, то без якісного стаціонарного ультразвукового скрабера не обійтися. З його допомогою вдасться безпечно і безболісно виконувати швидку чистку шкіри. Так як процедура користується неймовірним попитом серед клієнток, то варто поставитися дуже відповідально до вибору ультразвукового скрабера. Обладнання для салонів краси можна придбати у спеціалізованому магазині. Для салонів краси не рекомендується вибирати портативні моделі, адже вони мають низьку потужністю. Якщо ж ви все-таки купите портативний скрабер для салонного використання, то варто приготуватися до того, що вам не вдасться виконувати багато процедур в день.

При проведенні ультразвукового очищення обличчя вдома, ви можете обзавестися скрабером, заглянувши у спеціалізований інтернет-магазин. Тут пропонується широкий вибір приладів за доступною ціною. Купівля косметологічного обладнання у спеціалізованому інтернет-магазині дозволяє отримати сертифіковані і якісні прилади.