На що потрібно звертати увагу при виборі дитячої коляски?

Питання про вибір дитячої коляски завжди постає перед молодими батьками. Розібратися в різноманітті моделей, представлених на сьогоднішній момент в магазинах дуже непросто. Вибір є і в колірних рішеннях, і в розмірах, конструкціях. Давайте розглянемо основні моменти, що виникають при зверненні уваги на певну коляску. Поспіх в цьому питанні вам не допоможе і навіть може нашкодити.
1 (18)

Планувати покупку коляски потрібно заздалегідь, не варто чекати останніх місяців вагітності, тому що ходити і вибирати жінці буде як мінімум незручно.

На які фактори потрібно звертати свою увагу? По-перше потрібно визначитися з сумою, яку ви плануєте витратити на коляску. На сьогоднішній момент ціни дуже сильно різняться. Потрібно визначитися з терміном, протягом якого ви будете користуватися цією коляскою і з функціями, які вам можуть знадобитися.

Зауважимо, що якісні коляски в інтернет-магазині TOPSTO ви можете придбати за найвигіднішими цінами вже сьогодні!

Можна придбати універсальну коляску, яка прослужить вам до року дитини, а є і такі, які розраховані на двох-тримісячних немовлят. Вага і параметри, висота і ширина коляски мають не менш важливе значення. Наприклад, якщо у вашому будинку відсутній ліфт, то потрібно розраховувати свої фізичні сили або придумувати місце для стоянки коляски. При наявності ліфта в будинку варто враховувати ширину його дверей, так як ліфтова кабіна повинна з легкістю вміщати в себе коляску. При розрахунку ширини кабінки ліфта не можна забувати і про ширину вхідних дверей.

При непотрібності потрібно визначити місце для стоянки коляски так, щоб вона не заважала нікому. Її можна розмістити в квартирі, на балконі або на сходовому майданчику, зручніше буде в приватному будинку. Там можна поставити коляску в більшу кількість місць, причому варто звертати свою увагу на зручність при діставанні коляски, коли вона знадобиться. Також потрібно дивитися, чи можна скласти коляску і вмістити її в багажник автомобіля при далеких перевезеннях, так як при необхідності можна скористатися послугами таксі, якщо власного авто у вас немає. Підбір коляски до пори року є важливим рішенням. Наприклад, якщо дитина народилася взимку, то варто зупиняти вибір на теплих захищених від вітру візочках.