М’яке крісло-мішок як атрибут сучасних ергономічних інтер’єрів

Сучасні безкаркасні меблі стрімко набирають популярність. Вони компактні, легкі, недорогі, практичні, зручні та довговічні. Завдяки відсутності жорсткого каркаса, вони приймають форму тіла відпочиваючої людини, забезпечуючи його хорошою підтримкою!

5-prichin-kupit-kreslo-meshok-1 (1)Історичний екскурс

М’які пуфи — це дітище молодих італійських дизайнерів, які втілили свою ідею в життя ще в далекі 60-ті роки. Перші прототипи наповнювалися водою, проте воду було важко тягати, та й у разі пошкодження матерії потопу не уникнути. Тому було вирішено наповнювати чохол квасолею або гречаним лушпинням. Незабаром на ринку з’явився полістирол, який виявився ідеальним варіантом для безкаркасних меблів. Легкий, дешевий, безпечний, пружний — з роками він тільки поліпшувався, представляючи собою на сьогоднішній день саму довершеність!

Переваги крісел-мішків:

• Вартість. Скільки коштує звичайне крісло на дерев’яному каркасі? Приблизно 1500 гривень. І це одне з найдешевших. Чудове крісло-мішок можна купити від 500 до 1000 гривень!
• Розміри. Жорсткий каркас сам по собі займає чимало місця. Якщо порівняти каркасні і безкаркасні меблі за габаритами, різниця складе до 2-х і більше разів! Якщо ваша мета забезпечити максимум зручностей і зайняти при цьому мінімум місця, то немає кращих меблів, ніж кресла мешки!
• Вага. Тут і порівнювати не доводиться. Що важче — повітряні кульки полістиролу чи дерев’яний каркас з металевими гвинтами?
• Догляд. Щоб повернути первозданний зовнішній вигляд кріслу-мішку, досить зняти зовнішній чохол і випрати його в пральній машині. А як просто почистити каркасні меблі? І ми не знаємо!

Крісла-мішки — меблі для будь-яких інтер’єрів!

У спеціалізованих інтернет-магазинах представлені десятки моделей, які виконані в класичному і молодіжному стилі. Однотонні і різнокольорові, з візерунками і оригінальною текстурою, вони органічно доповнять будь-який дизайн. Крісло-мішок — ідеальний предмет меблів для новаторів. Якщо ваше єство вимагає постійних змін, не опирайтеся йому — просто купіть крісло-мішок, зовнішній чохол якого можна з легкістю міняти! Не сподобався однотонний? Візьміть різнокольоровий! Хочете візерунки? Будь ласка! Будь-яка забаганка. В даний час асортимент зовнішніх чохлів для безкаркасних меблів неймовірно широкий, і здатний задовольнити смаки навіть найвимогливіших клієнтів!