Мріємо про ідеальний гардероб

Коли ви відкриваєте шафу і бачите безліч суконь, костюмів, кофтинок і багато чого іншого, може виникнути питання: навіщо стільки всього куплено? Хочеться мати те, що завжди буде радувати, що можна поєднувати, що не буде роками висіти в шафі, а викинути рука не піднімається. Навіщо розводити міль непотрібними речами? Може варто продумати і створити ідеальний гардероб? Можливо головне для цього вже є.

6379_garderobРішуче відкривайте шафу. Виймайте все і розкладіть в кілька куп.

Перша. Це одяг з дірками, плямами, забрудненнями. Сюди ж додайте речі, що втратили форму. Долаючи ностальгічні почуття, упакуйте все в чорний пакет для сміття і не забудьте викинути в контейнер для утилізації.

До речі, вас може зацікавити интересный журнал svoipravila.ru, в якому є багато цікавої та актуальної інформації.

Друга. Тут речі ще добротні, але безнадійно застарілі, що вийшли з моди, те, що не приносить задоволення, або просто не подобається. Можливо, викинути шкода, але носити це ви не будете навіть на дачі. Можливо, в багатодітній сім’ї зможуть щось перешити. Приведіть в порядок і передайте в пункт збору поношених речей.

Третя. Тут добрі і навіть модні речі. Одне «але». От якщо скинути кілька кілограмів, то… Швидше за все ви вже намагалися це зробити, але не вийшло. Судячи з усього, і не вийде. Не зберігайте їх у себе як ознаку вашої слабкої волі. Подаруйте комусь.

Четверта. Якщо слідувати методу виключення, то тут повинні залишитися улюблені речі, добротний одяг, яка як і раніше буде радувати вас. Ретельно перегляньте одяг, який залишився. Це те, що ви будете носити. Визначте, що потребує хімчистці, що можете виправити самі. Розподіліть все по сезонах і на об’ємних вішалках.

Подібним чином слід вчинити з аксесуарами та спідньою білизною. Ви здивуєтеся, скільки накопичилося у вас непотрібних речей!

Подібна ревізія може привести до розуміння того, що чогось в гардеробі не вистачає. Весь одяг розкладений по сезонах. Проаналізуйте залишки одягу у відповідності з вашими потребами і наявністю необхідного для кожного сезону. Купіть відсутній одяг.

Отже, ідеальний гардероб створений. Принаймні на деякий час, поки не станете захаращувати його речами одноденками, тим, що сьогодні сподобалося, а завтра дивитися на покупку вже не хочеться.