Мотивації для схуднення

1. Думки про те, що ви станете більш бажаною і привабливою
31

Ці думки не залишають у спокої більшість жінок, які страждають надмірною вагою. У житті вони не можуть відчути всю свою привабливість через зайві кілограми, тому у них і розвиваються різні комплекси.

Такі жінки намагаються зайвий раз не привертати до себе увагу, одягаються в усе темне, не носять ніяких аксесуарів. Правильна мотивація, яка допоможе в майбутньому стати більш привабливою, допоможе позбутися не тільки від зайвих кілограмів, але і також від депресії.

2. Ви зможете відчути себе сексуальною

Не дивлячись на те, що багато чоловіків не надають особливого значення зайвим кілограмам, більшість жінок зациклюються на своїй вазі і повністю вбивають в собі сексуальність. Тому складно позбутися цієї думки, якщо вона вже міцно осіла в жіночій свідомості. Тому саме схуднення зможе повернути не тільки колишню талію, але спонукає жінку на покупку сексуальної і красивої білизни.

3. Можливість носити одяг розмірів XS і S

Про це мріють майже всі дівчата. Адже загальновизнаним стандартом вважаються параметри 90-60-90. Багато хто відчуває задоволення, коли одяг не тріщить по швах, а навпаки сидить по фігурі або трохи вільно.

4. Відмінний спосіб, щоб перестати сидіти в тіні на корпоративних святах

Зайва вага робить товариських дівчат менш активними на вечірках і святах, оскільки вони бояться здатися товстими на тлі струнких колег. Однак якщо зробити невелике зусилля над собою, то вже на наступний корпоратив вийде надіти спокусливу сукню і станцювати з привабливим чоловіком.

5. Поява впевненості в собі

Красива фігура, високопіднята голова і посмішка на обличчі безсумнівно підвищують самооцінку і притягують зацікавлені погляди сторонніх. Ви завжди зможете з упевненістю і радістю носити стильні прикраси, модні жіночі аксесуари, браслети та витончені кільця.

6. Можливість знайти хорошу роботу

Менеджери з персоналу при пошуку нових співробітниць не завжди приймають дівчат на роботу виходячи з їх компетенції. Іноді бажане місце дістається більше дурненькій, але яка має більш привабливу зовнішність. Тому не дарма кажуть, що зустрічають по одягу, а якщо він буде ще натягнутий на фігуру із зайвою вагою, то це може викликати не найкраще враження про вас.

7. Заздрісні погляди суперниць

Однією з улюблених мотивацій жінок є заздрість інших жінок. Багатьом хочеться, щоб на них рівнялися, ставили в приклад і навіть заздрили.

8. Захоплення коханого чоловіка

До цієї мотивації потрібно ставитися без фанатизму, щоб вона в подальшому не переросла в фобію: хвороба, що улюблений кине через зайві кілограми. Однак в будь-якому випадку буде приємно продемонструвати своєму чоловікові спокусливе і підтягнуте тіло.