Молоко: користь чи шкода?

Молоко – це корисний натуральний продукт, інакше б у селах корів не тримали. Подумаєш, пару раз кишечник почистіть. У Новий рік це дуже навіть корисно, але зате і кальцію та інших мікроелементів в організм точно додасте, заодно і піднімите настрій і нерви заспокоїте тим, що не треба на вечерю вигадувати нічого складного: молоко з сухарями замінить тарілку квасолі з куркою.

moloko-oveche-9Пастеризоване молоко м’яко стимулює діяльність шлунка: сік, який виділяється шлунком перетравлює їжу в півтора рази швидше, та і це знають ті, кого гастрит роками мучить. Щадне харчування на основі нежирного молока – ключ до молодості і красивої фігури.

У молоці багато кальцію. Хворі на остеопороз знають, що таке його недолік в організмі, коли кістки просто ваги не витримують. У 3 склянках цього корисного продукту міститься норма кальцію на добу для дорослої людини, так що балуйте себе ним регулярно.

Молоко стимулює діяльність нирок. При хронічній хворобі жовчного міхура молоко стає невід’ємною частиною харчування. Якщо вас замучили набряки, вживайте замість води молоко, але не забувайте, що цей продукт їжа, а не питво.

Якщо вас стреси замучили, то негайно переходьте на молочні супи і каші. Гарячий продукт з маслом і цукром заспокоїть нервову систему поступово, а з депресивного стану виводять швидко, так як шлунок м’яко починає перетравлювати їжу, не викидаючи в кров негативні ферменти.

Безсоння теж молоком лікують, тільки теплим. Іноді варто випити кухоль продукту з-під корови, щоб спати спокійно 8-9 годин. Гаряча консистенція з медом лікує простудні захворювання

Молоко містить вітаміни, які позитивно впливають на працездатність. Хочете стимул до того, щоб вдало завершити проект, — купіть пакет холодного молока та попивайте його протягом робочого дня. Деякі вчені говорять про користь цього продукту для тих, хто працює головою: не стіни і цеглу розбиває, а працює на ниві інтелекту.