Молоко — дуже корисний продукт

Життя людини починається саме з молока. Молоко — перша їжа, що надходить до нас від матері. Материнське молоко — цінний продукт, але з роками все змінюється і на зміну йому приходить продукт, який людина отримує від великої та дрібної рогатої худоби. Якщо материнське молоко по своїй користь не викликає жодних сумнівів і питань, то ось вже користь від тваринного молока періодично ставиться під питання. Настав час розвіяти всі сумніви і відкрити всі позитивні сторони молока і розповісти про його неймовірну користь для «дорослого» імунітету.

ai-199515-aux-head-kefir_360Почати говорити про користь варто відразу з визначення того, що є ряд людей, яким воно просто протипоказане. Як би парадоксально це не звучало, але є дійсно люди, у яких повна відсутність у шлунку лактази. Лактаза — це фермент, що розщеплює молочний цукор. В даному випадку молоко не буде приносити ніякої користі, але причина тут криється не в продукті, а в особливостях кишково-шлункового тракту.

Якщо ж ніяких протипоказання немає, то для всіх інших користь молока є незаперечним фактом. І починати перераховувати всі переваги цього продукту потрібно звісно, з великого вмісту кальцію. Саме молоко здатне заповнювати кальцій в кістках, який вимивається з роками або при неправильному харчуванні. Таким чином, молоко захищає людину від переломів, від проблем із зубами і волоссям, сприяє красивим і сильним нігтям і чистій шкірі. Саме регулярний прийом молока є профілактикою всіх перелічених проблем.

Крім цього молоко надзвичайно корисне тим, що містить у своєму складі білок, який утворює імуноглобуліни. Саме ця частина нашого організму формує імунітет і бореться з інфекціями. Звернемо увагу, що всі рецепти від застуди побудовані на прийомі теплого молока. А ще саме тепле молоко, в народній медицині відоме, як прекрасний і швидкий засіб проти печії та головного болю. Молоко бореться з отруєннями, виводячи всі токсини і насичує організм всіма необхідними мікроелементами.