Молочниця у жінок. Як з нею боротися?

Майже кожна жінка хоча б раз у житті зустрічалася з молочницею. Свербіж, печіння в області статевих органів, не тільки доставляють масу незручностей, але і погіршують загальний настрій жінки. Щоб уникнути перетікання молочниці в хронічну форму, необхідно звернутися за професійною допомогою.

 

 

Молочниця або вагінальний кандидоз може виникати у жінок внаслідок наявності ряду факторів, частина з яких є контрольованою, а частина з них неконтрольована. До неконтрольованих факторів прояви вагінального кандидозу можна віднести тривале вживання антибіотиків, що значно послаблює імунітет організму жінки, наявність захворювань, що передаються статевим шляхом, а також таких захворювань, які ослаблюють імунітет (цукровий діабет, туберкульоз та інші). До контрольованих факторів можна віднести низький рівень гігієни статевих органів, носіння тісного, обтягуючого одягу, досить жаркий клімат, а також поєднання цих факторів. Знання факторів і умов виникнення молочниці може допомогти жінці уникнути її прояви.

 

 

ptichiny-molochnitsy-u-zhenshchin-i-kak-s-ney-borotsya

Як вилікувати молочницю в домашніх умовах? Лікування молочниці досить просто здійснити за допомогою народної медицини. Одним із дієвих способів є застосування календули. Для цього достатньо змочити ватку розчином календули і протирати нею область уражених статевих органів 2-3 рази на день протягом декількох днів.

 

 

Згідно з рецептом наших бабусь молочницю можна вилікувати за допомогою соди. Для цього одну чайну ложку соди необхідно розбавити в одному літрі перевареної води. Отриманий розчин вилити в таз і занурити в нього відповідну частину тіла таким чином, щоб уражені статеві органи стикалися з розчином. Відпрацьований розчин після процедури не виливати, а використовувати при наступній процедури, при цьому туди ж необхідно додати ще один літр кип’яченої води, столову ложку соди і чайну ложку йоду. Повторення цієї процедури необхідно робити до повного одужання.