Молочниця: симптоми та лікування. Частина 2

Прояв

Без названия (47)Зазвичай з’являється свербіж і печіння в області статевих органів, рясне виділення з піхви з неприємним запахом, білого кольору. У чоловіків молочниця проявиться так само — свербіж, печіння, набряк і почервоніння, білий наліт на голівці члена, почервоніння отвору сечовипускального каналу. Підтвердити діагноз може взяття мазка з піхви, серологічне дослідження.

Лікування

Зазвичай використовується місцеве лікування протигрибковими препаратами у вигляді свічок у піхви. Чоловікам необхідно використовувати крем або мазь. Вже після першого дня лікування часто зникає свербіж, всього лікування складе від 1 до 6 днів. Обов’язкове лікування обох партнерів, так як після лікування можливе повторне зараження. На час лікування бажано виключити статеві контакти, або використовувати презерватив. Вагітних жінок лікують не більше 7 днів.

Багато досить довго не можуть вилікуватися від молочниці. Причиною можуть бути супутні захворювання, наприклад хламідіоз, трихомоніаз, тому необхідно здати кров на приховані інфекції. Так само, якщо ви одного разу хворіли молочницею, це не означає, що вона вас буде переслідувати все життя. Слідкуйте за своїм здоров’ям, і вам не доведеться знову зіткнутися з цим захворюванням.