Молочниця: симптоми та лікування. Частина 1

Не всі знають, що молочницею можна заразитися статевим шляхом. Часто жінка вилікує молочницю, а партнер не лікується, і жінка знову починає хворіти, дивуючись — звідки воно взялося?

shutterstock_69649351_448x331Молочниця або кандидоз — це запальне захворювання, викликане грибами роду Кандида. Це захворювання відноситься до найбільш поширених захворювань піхви, і може зустрічатися в будь-якому віці протягом життя.

Виникненню молочниці сприяють — тривале застосування антибіотиків, контрацептивів, ендокринні та гормональні порушення, переохолодження, травми, часта зміна статевих партнерів, порушення правил гігієни, загострення хронічних захворювань. В нормі у кожного є гриби Кандида, які викликають молочницю і під впливом різних факторів вони можуть викликати дане захворювання.

Молочницею можна заразитися не тільки статевим шляхом, але і від матері може заразитися дитини при пологах, при проходженні дитини по статевих шляхах, або через плаценту, під час розвитку плоду в матці, побутовим контактом — при використанні з хворим одних і тих же засобів гігієни, наприклад рушників, мила, нижньої білизни.