Молочниця: симптоми, наслідки, лікування

Як і будь-яке інше захворювання, кандидоз, або молочниця має певні симптоми. Однак при цьому важливо зауважити, що при наявності описаних симптомів не рекомендується займатися самолікуванням, а слід лише скоріше звернутися до лікаря.

 

Женское-здоровье-гарантия-здоровья-малыша3

 До числа основних симптомів молочниці відносять:

 

  • Набряк статевих губ, що супроводжується болями;
  • Гострий свербіж і печіння зовнішніх статевих органів;
  • Хворобливі відчуття при статевому акті і сечовипусканні;
  • Білі виділення, схожі на сирну масу, з піхви. При цьому виділення мають яскраво виражений кислий запах.

Причини виникнення кандидозу

 

На появу молочниці можуть впливати наступні фактори:

 

  • цукровий діабет;
  • вагітність;
  • застосування гормональних протизаплідних засобів;
  • зараження статевим шляхом.

Наслідки захворювання

Як було сказано вище, при виявленні хоча б одного із симптомів молочниці потрібно відразу звертатися до фахівця, який проведе огляд і призначить курс лікування. Сучасні ефективні засоби від молочниці потрібно починати застосовувати негайно, не відкладаючи і не запускаючи хворобу. Це важливо тому, що молочниця є інфекційним захворюванням, викликаним грибком Candida. Саме тому важливо позбутися від грибка, а не лікувати симптоми молочниці, про що детальніше можете почитати на сайті http://ua.gynodek.com/lechenie/lechenie-molochnici/.

У тому випадку, якщо не застосувати ефективне і термінове лікування молочниці, то можливим є запалення сечового міхура та інших сусідніх органів. Також при ослабленому імунітеті можливий перехід інфекції в нирки. Але найстрашнішим наслідком може стати безпліддя.

Важливо зауважити, що симптоми молочниці виявляються тільки у жінок, проте сам грибок Candida, що є причиною виникнення захворювання, присутній і у чоловіків, а це значить, що запальні процеси в сечовому міхурі і нирках і безпліддя можуть бути і в осіб чоловічої статі.

Методи лікування молочниці

Багато жінок, зіткнувшись з молочницею, впадають у відчай і турбуються про те, як швидше позбутися від хвороби. Однак ці занепокоєння не мають під собою ніяких підстав.

На сьогоднішній день молочниця не рахується страшним захворюванням, оскільки фармацевтичними компаніями в достатній кількості виробляються лікарські препарати проти кандидозу.

Але слід знати, що при лікуванні навіть неефективними ліками молочниця може знову проявитися, тож відвідайте сайт http://ua.gynodek.com/. Тому слід проконсультуватися з лікарем, який призначить препарат, спрямований на усунення грибка Candida і наслідків, викликаних ним. Лікар підбере найбільш підходящий засіб, виходячи з аналізів, результатів огляду та індивідуальних показників.