Молочна дієта для схуднення

Молочна дієта для схуднення рекомендується всім хто любить молоко і добре переносить всі молочні продукти. Молоко є одним з найважливіших і найкорисніших для організму речовин. Адже воно благополучно впливає на шлунково-кишковий тракт і в його склад входить велика кількість вітамінів. Так само молоко багате кальцієм і безліччю мінеральних речовин. А як відомо випивши 1 літр молока людина насичує свій організм добовою нормою білка.

Молочная-диета-для-похудения-на-5-днейРозглянемо кілька видів молочної дієти:

Молочна дієта для схуднення — швидкий спосіб:

Ця дієта дуже сувора і підійде не всім. Але сенс цієї дієти простий. Потрібно нічого не їсти, але кожні 2-3 години випивати по склянці молока. Дієта триває 3 дні. За цей термін вам вдасться позбавитися від 3-4 кілограмів.

Молочна дієта для схуднення — полегшена:

На сніданок при цій дієті можна з’їсти знежирений йогурт або випити склянк укефіру. На обід можна приготувати запіканку або щось із дієтичних страв  основним компонентом яких є молочна продукція. Ще на обід можна додати фрукти. На вечерю рекомендується кефір, ряжанка або молоко. При цьому різновиді дієти дозволяється пити чай, по можливості з молоком.

Сирно-молочна дієта:

При виборі цієї дієти, фахівці рекомендують чотири рази на день їсти по 100 грам сиру з висівками, при цьому в сир можна додавати мед, фрукти, сухофрукти. Пити необхідно відвар шипшини, молоко, кефір, ряжанку.

Фруктово — молочна дієта:

Ця дієта хоч і сувора, але вона дозволить вам скинути близько 5 кілограм. На сніданок п’ють чай або каву, можна з молоком. А після, прийом їжі йде кожні 2-3 години. У наступний прийом з’їдайте 200 грам сиру. У третій прийом 200 грам будь-яких фруктів. У четвертий з’їжте йогурт або випийте склянку ряжанки, молока або кефіру. Увечері знову харчуйтеся 200 грамами фруктів. А протягом дня за бажанням можете пити воду, соки, ну і все молочне.