Модний жіночий спортивний одяг

Останнім часом світова громадськість активно робить акцент на здоровому способі життя — це не тільки корисно, а й, на щастя, стало модно. Від вибору методів підтримки краси і здоров’я тіла на сьогоднішній день розбігаються очі, проте, найпопулярнішим все-таки залишається спорт. Якому одягу віддати перевагу і не помилитися у своєму виборі?

_MG_96161. Матеріал. Стандартна плащівка пішла в минуле. Зараз при пошитті спортивних костюмів використовуються виключно м’які та еластичні матеріали, які відмінно вбирають вологу, дозволяють шкірі дихати і знижують небезпеку виникнення травм при тренуваннях. Намагайтеся вибирати моделі з натуральних трикотажних тканин, мікровелюру, бавовни.

2. Моделі. Залежно від виду спорту вам буде потрібен різний спортивний одяг. Наприклад, для занять аеробікою або фітнесом відмінно підійдуть легінси або вузькі брюки з гумкою на щиколотці, для велосипедного спорту велофутболки, які розроблені виходячи з потреб, тих хто займається велоспортом, а для бігу найкраще підібрати короткі шорти. Для верху відмінно підійдуть майки або спортивные топы для фитнеса зі спеціальними чашечками для грудей. Якщо вам прохолодно, то на допомогу прийдуть стильні худі або толстовки з капюшоном. Також серед останніх новинок набирає обертів популярність спортивних комбінезонів — провідні спортивні бренди вже випустили кілька моделей, які користуються у модниць великим успіхом.

3. Колір і оформлення. Для занять спортом найбільш популярними є яскраві неонові кольори — рожевий, салатовий, жовтий, помаранчевий. Також надзвичайно популярні малюнки в графічному, анімалістичному та квітковому стилях. Однак, якщо вам до душі більш спокійні тони, в цьому році дизайнери спортивного одягу рекомендують білий, сірий і чорний кольори. Їх також можна комбінувати з яскравими деталями одягу.

4. Деталі. Вони безумовно, відрізняють жіночу спортивну моду від чоловічої. Це і різні вирізи і переплетення ремінців на спині, боках і на грудях у топів, прикрашені фурнітурою худі і бомбери, яскраві елементи оздоблення спортивних штанів. Але пам’ятайте, що такі прикраси ні в якому разі не повинні заважати вашим фізичним вправам, так як це може спричинити за собою неприємні наслідки у вигляді травм.

При виборі модного спортивного одягу все ж керуйтеся в першу чергу зручністю і безпекою, так як заняття спортом повинні приносити тільки задоволення і позитивний результат.

Успішних тренувань!