Модний одяг

Кожна особа жіночої статі мріє про те, щоб у неї в шафі висіВ модний одяг. Гортаючи журнали про моду, хочеться все і відразу. Але слід бути реалістами: не кожній жінці вистачить грошей хоча б на дизайнерський гудзик. Тому слід розуміти, що наші бажання повинні збігатися з нашими можливостями.

43У цій статті підготовлено короткий посібник про те, як правильно скласти недорогий і модний гардероб

1. Робити наголос на аксесуарах. Весь секрет полягає в тому, що потрібно вміти правильно розставляти акценти. Якщо у вас недостатньо грошей на покупку великої кількості речей, то за допомогою різних аксесуарів можна оживити будь-який образ.

2. Натуральні тканини. Саме неякісний і дешевий матеріал зіпсує всі ваші зусилля, тому варто витратитися на одяг, який зшитий з бавовни, шовку та вовни. Речі з таких матеріалів коштують дорожче, але і прослужать відповідно вам набагато довше.

3. Витрачайте гроші розумно. Не слід купувати кожен сезон велику кількість одягу, який через пару місяців втратять свою актуальність. Наприклад, якщо ваш вибір стоїть перед покупкою супермодної спідницею і класичної спідниці чорного кольору, то варто віддати перевагу останній.

4. Купуйте одяг в онлайн-магазинах. Комп’ютерні технології розвиваються з кожним днем все швидше  ішвидше. Уже зараз не виходячи з дому можна пройтися по магазинах за покупками віртуально. На багатьох сайтах, де продають брендовий одяг, можна переглянути і вивчити весь асортимент, а також приміряти одяг на «віртуальних» манекенах. Таким чином, можна одягнутися добре і зі смаком, не докладаючи особливих зусиль і грошових витрат.

5. Звертайтеся по допомогу до кравчині. Якщо у вашу душу запали штани або плаття з обкладинки журналу або подіуму, то ви можете прийти до професійної кравчині з проханням пошити для вас такий одяг. Хороший спеціаліст візьме з вас немаленьку суму, проте це буде в десятки разів дешевше, ніж на ціннику в одному з брендових магазинів.

6. Сам собі дизайнер. Зрештою, вчіться шити, і тоді ви зможете втілювати свої геніальні ідеї в життя. А також Ви можете спробувати дати друге життя своїм старим улюбленим речам. До прикладу, можете переробити плаття в спідницю або піджак в жилет.

7. Відвідуйте розпродажі в бутиках. Не варто соромитися відвідувати стокові магазини з люксовими марками, а також відвідувати бутики в моменти розпродажів їх різних колекцій.