Модний манікюр

Мода на вишуканий і вражаючий манікюр змінюється немов настрій. Щоб бути в тренді і залишатися вірною сомій собі потрібно просто вибрати зі списку найбільш підходящий вам манікюр. 

bca56617bcf8b5b7ae0184c1e48058fa1. Колись білий колір лаку абсолютно не радував дівчат і був, швидше за все, основою під малюнок, ніж основним кольором. Зараз же білий колір настільки модний, що кожна дівчина просто зобов’язана полюбити його на своїх нігтиках. Як і раніше, білий колір може виступати в ролі бази під невеликий малюнок на кінчику нігтя. Також білий чудово виглядає і самостійно. Щоб манікюр виглядав гарно, поверх кольору можна нанести лак з перламутром.

2. Пастельні відтінки вже кілька сезонів радують модниць своєю популярністю. В принципі бежевий або світло — рожевий не такі вже й помітні кольори, але все ж радості від такого манікюру не уникнути. Кольори можна поєднувати і в одному малюнку і чергуючи між собою. Як акцент можна зробити окантовку нігтя чорного або золотого кольору, ці кольори найбільш поєднуються з пастельними.

3. Яскраві вершкові кольори, які навіть з’їсти хочеться, знаходяться в самій верхній сходинці модних кольорів манікюру. Зовсім необов’язково повністю фарбувати свої нігті в подібні кольору, досить кілька помітних акцентів. Вершкові кольору поєднуються з більш м’якими кремовими відтінками, з якими можна створити вражаючий і помітний дует.

4. Як і раніше в манікюрі важлива геометрія. Всякого роду лінії, прямокутники, кути створюють приголомшливий манікюр. Окантовка чорного кольору таких фігур буде привертати увагу оточуючих, і радувати саму господиню. Якщо мова йде про лінії, з яких складається, наприклад, невеликий хрестик, можна відступити від звичного чорного кольору, яким вони малюються і скористатися яскравими і соковитими кольорами.  Для ліній також добре підійдуть яскраві соковиті відтінки червоного, зеленого, синього кольору.

5. Кричущі кольори або буйство відтінків це саме те, що зараз в тренді. Якщо кольору мало, то потрібно додати ще. Зелені і сині кольори зараз прекрасно поєднуються, а ще ж можна додати червоний і оранжевий колір. Як ніколи зараз є можливість експериментувати з кольором нігтів і залишатися модною. Для ефекту можна додати стрази або блискітки, які допоможуть домогтися потрібного гламурного образу.

6. Протилежні кольори мають місце в цьому хіт-параді. Поєднання темних і світлих відтінків позитивно впливають на манікюр. За базу може виступати, наприклад, сірий або білий, а малюнок або окантовка буде вражаюче виглядати в чорних тонах. Також тут увагу необхідно звернути і на майбутній малюнок, адже наприклад, кульбаба на білому фоні коричневого кольору буде чимось незрозумілим, ніж кульбаба чорного кольору.

7. Більше блискіток і тоді, манікюр не залишиться без уваги. І мова тут піде про яскравість кольору. Потрібно залишити в минулому покриті блискітками нігті, з-під яких видніється основний лак. Щоб бути в тренді необхідно покривати нігті блискітками в 3 шари і зовсім не використовувати основу. Блискітки повинні повністю покрити нігтьову пластину, і чим їх буде більше, тим краще.