Модний макіяж цієї весни

Якщо ви прихильниця яскравої помади, різнокольорових підводок і блисків для губ, то це ваша весна! Адже саме в цьому сезоні яскраві тіні і помітна помада стають дуже актуальними. Прийшла пора використовувати тіні всіх кольорів веселки, і чим більш насиченими і яскравішими вони будуть, тим краще. Зелений, блакитний, червоний, помаранчевий, жовтий, рожевий — це ті кольори, які повинні бути у твоїй палітрі тіней. Можна нанести тіні тільки на верхню повіку, а можна окреслити тінями контур очей. 

1509624099_make-up-3Хочеш зробити макіяж ще виразнішим? Додай яскраву підводку і помаду, але знай міру і не забудь про ідеальний тон обличчя. Особливо ретельно маскуй темні кола під очима, якщо використовуєш в макіяжі пурпурний або лавандовий кольори, так як вони підкреслять ці недоліки. Щоб повністю привернути на себе всю увагу, можна образ завершити помаранчевими або коричневими рум’янами. Для романтичного образу можна спробувати поєднання червоно-коралових тіней, світлу підводку і помаду рожевого відтінку. Або ж спробуйте використовувати разом рожеві і зелені тіні.

З першого погляду не поєднувані кольори можуть виглядати дійсно оригінально при правильному нанесенні. Ніжні рожеві рум’яна і помада нейтрального відтінку завершать образ. Не бійтеся багатоколірного макіяжу. Верхню повіку підкресліть жовтими тінями, а під бровами додайте трохи коричнево-золотистого кольору. Доповніть макіяж мідними рум’янами і ніжним прозорим блиском для губ.

Любите металеві відтінки? Підкресліть внутрішні куточки очей золотистими тінями, зовні — зеленими, а самі повіки нафарбуйте сріблястими. Smokey eyes ( «димчасті очі») вже давно стали класикою і в цьому сезоні вони також актуальні. Їх відмінність цієї весни — це тільки колір. Замініть звичний сіро-чорний колір тіней на блакитні і мідні відтінки, підкресливши куточки очей коричневими тінями. Також класичним давно прийнято вважати природний макіяж, в основі якого незмінно залишається ідеально рівний колір обличчя.

У новому сезоні нічого не змінилося, хіба що помаду можна використовувати трохи яскравішу і додати крапельку блиску для того, щоб ваші губи виглядали ще більш спокусливими. Окремою частиною весняного макіяжу можна назвати яскраву підводку. Її можна використовувати як з тінями, так і без них. Хіт цього сезону — блакитний і помаранчевий. Підкресліть куточки очей відповідними тінями і завершіть образ безбарвним блиском.